X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin

Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S.
Ocena: 2.58 (252 głosy)
DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej to stosunkowo nowa firma na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia z zakresu ochrony prawnej, co powoduje również, że grono jej klientów jest dość wąskie. Czy to powoduje, że opinie na jej temat są pozytywne, czy wręcz przeciwnie?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej  w roku 2018 wyniosła 1, co daje nieznaczący procent wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to wypadkowa oferty i jakości obsługi klienta. Właśnie dlatego warto porównywać oferty dostępne zarówno u DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej, jak i u innych ubezpieczycieli.

Nie bez znaczenia jest również to, jak DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej jest postrzegane przez swoich klientów. Właśnie dlatego, jeżeli macie doświadczenia związane z tą firmą, podzielcie się nimi z innymi. Być może pomoże to w podjęciu decyzji. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. 

Nigdy więcej

2009-09-17 12:00 czwartek ~MK
Opłacam składkę pakietową od kilku lat. Praktyka wskazuje, że warunki ubezpieczenia w DAS wyłączają w zasadzie każdy przypadek, w którym liczyłoby się na ich wsparcie. Oczywiście w rozmowie z agentem brzmi to zupełnie inaczej. Niestety truizm: poświęć dzień na czytanie warunków, zanim wyrzucisz pieniądze.
  • 2015-01-15 12:31 czwartek ~mena | [+] odpowiedz
    oszukali mnie okropnie i składam skarge na DAS do TK-nasze sądy są super tam gdzie korporacja i kasa tam sie uśmiechają i pomimo zapisu w umowie ubezpieczenia o ty, ze jak DAS "położy" spraw... czytaj dalej »
  • 2014-12-30 13:03 wtorek ~SYLWIA | [+] odpowiedz
    Ja już na szczęście nie mam z nimi nic do czynienia. Wypowiedziałam umowę z zachowaniem 6 tygodniowego okresu wypowiedzenia i mam ich z głowy. Oni udzielić przez telefon porady to i owszem udzielą, al... czytaj dalej »
  • 2014-01-25 13:00 sobota ~Mario62 | [+] odpowiedz
    Aby nie cytowac powyzszej wypowiedzi, dodam a wlasciwie potwierdzam spostrzezenia. Moje lustrzane odbicie "ubezpieczenia w pakiecie" to wielkie nieporozumienie. Na trzy proby uzyskania pomoc... czytaj dalej »
  • 2014-01-17 16:06 piątek ~Łukasz | [+] odpowiedz
    Ja również przyłączam się do negatywnych opinii na temat towarzystwa D.A.S. Polska. W sprawie podpisanej przeze mnie niekorzystnej umowy z pośrednikiem nieruchomości, pani z tej firmy stwierdziła, iż ... czytaj dalej »
  • 2012-08-16 21:35 czwartek ~wiewióra | [+] odpowiedz
    święta prawda! Nigdy więcej! Przez kilka lat płaciłam składki i oprócz informacji nie zrobili nic. Banda cwaniaków i oszustów...jak to w Polsce bywa działająca zgodnie z prawem. Nawet zrezygnować nie ... czytaj dalej »
  • 2013-03-11 12:07 poniedziałek ~ZZZ | [+] odpowiedz
    Jak to trzeba płacić przez kolejny rok???? Wystarczy niezapłacić kładki i umowa się rozwiązuje. Czyżbym źle zrozumiała warunki umowy?
  • 2013-12-09 13:38 poniedziałek ~Mario62um | [+] odpowiedz
    Mam wlasnie taka sytuacje. Towarzystwo DAS twierdzi , ze wyslano do mnie zawiadomienie o nastepnym terminie platnosci skladki rocznej. A ja nic nie posiadam ani eMail ani przesylki listownej. Co do t... czytaj dalej »
  • 2011-11-01 17:41 wtorek ~Zdzisiek | [+] odpowiedz
    prawda jest tak za każdym razem ja nawet nie komentuję tego co przeżyłem z DASEM!!!NIE POLECAM a za pieniądzę którę trzeba opłacać składkę proponuję wpłacać na konto schronisk dla zwierząt!!!w listopa... czytaj dalej »
  • 2011-09-12 13:07 poniedziałek ~Piotrek | [+] odpowiedz
    Tak przeglądam internet i dość często widzę komentarze o tej samej treści. Nie dajcie się zwieść, są ludzie którym bardzo zależy żeby nikt nie miał ochrony prawnej... Np. Towarzystwa Ubezpieczeniowe ?... czytaj dalej »
  • 2011-12-09 15:30 piątek ~nigdy więcej | [+] odpowiedz
    Podzielam negatywne wypowiedzi.Polski D.A.S. to naciąganie na kasę. Moje porównanie jest takie. Ludzie chwalą jakość proszku do prania z Niemiec bo jest lepszy , bardziej wydajny,nie rozcieńczany (mie... czytaj dalej »
  • 2011-08-15 12:54 poniedziałek ~Tomek | [+] odpowiedz
    DOKŁADNIE! Jak każda ubezpieczalnia to oszuści i wysyskiwacze zasłaniający się ich wewnętrznymi przeisami. Bezpłatna porada prawna to jakaś kipna!!! Kiedyś polecałem dziś w żadnym razie! Jeśli faktycz... czytaj dalej »
  • 2011-10-20 13:25 czwartek ~BEATA B. | [+] odpowiedz
    NIE CHCE MI SIĘ CZYTAĆ TYCH WASZYCH BZDURNYCH WIADOMOŚCI D.A.S. P O M A G A PRZEKONAŁAM SIĘ NA WŁASNYM PRZYKŁADZIE WYSTARCZY SŁUCHAĆ UWAŻNIE CO DO NAS MÓWI PRAWNIK I WYKONYWAĆ JEGO PROŚBY. D.A.S.... czytaj dalej »
  • 2014-10-14 20:32 wtorek ~tranzporter | [+] odpowiedz
    Niestety to o czym piszesz to są właśnie bzdury.Moja przedstawicielka też była bardzo fajna do czasu kiedy potrzebna była mi pomoc.Przy podpisywaniu umowy przedstawiłem jej konkretną sprawę i zapytałe... czytaj dalej »
  • 2014-01-25 13:06 sobota ~Mario62 | [+] odpowiedz
    I vice versa !!!!!!!
  • 2014-01-21 23:24 wtorek ~m | [+] odpowiedz
    Zgodze sie z Toba w 50% tzn place i jesli mam problem to udzielaja mi odpowiedzi na tym koniec.mialem kilka przypadkow w ktorych oczekiwalem pomocy ale okazywalo sie ze te przypadki nie sa objete poli... czytaj dalej »
  • 2010-09-07 19:49 wtorek ~rydz6666 | [+] odpowiedz
    JEŻELI KTOŚ MA PROBLEMY Z DAS I UŚWIADOMIŁ SOBIE ŻE W POJEDYNKĘ SAM NIC NIE WSKÓRA TO PROPONUJĘ ABYŚMY SIĘ ZJEDNOCZYLI. ZAREJESTRUJMY STOWAZYSZENIE NACIĄGANYCH PRZEZ DAS I SPRÓBUJMY PODZIAŁAĆ RAZEM. U... czytaj dalej »
  • 2012-07-25 11:15 środa ~piotr | [+] odpowiedz
    Ja właśnie idę do sądu z DAS-em. Beznadziejnie wywiązali się z umowy ubezpieczenia i mam nadzieje że niezależny sąd to potwierdzi. :)) Potem dam wam znać jak wyszło
  • 2010-01-21 16:41 czwartek ~W DAS OD 2002 ROKU | [+] odpowiedz
    śWIĘTA PRAWDA!!!!!!!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.