X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

GENERALI

Odpowiedź do komentarza:

to śmiechu warta tandetna niby firma która ma wszystko głęboko w .....
18 .10. 2010 miałem przyjemność wjechania w tył przez klientkę generali 21.10.2010 czyli błyskawicznie pojawił się specjalista ds.likwidacji szkód . NIESTETY dzisiaj 19.12.2010 czyli 2 miesiące po zdarzeniu moja wiedza na temat rozliczenia ubezpieczenia jest zerowa.Dzwoniłem do tej niby firmy ładnych parę razy co kosztowało mnie kupę zdrowia i utratę czasu . Aby połączyć się z kimkolwiek trzeba stracić 8 do 10 minut potem otrzymuję wiadomość od pani że pan który prowadzi miją sprawę jest na urlopie po następnym telefonie dowiaduję się,że ten pan jest na chorobowym ale proszą mnie o nr telefonu i adres poczty -e po następnym telefonie proszą mnie o kontakt z innym panem - telefon odbiera pani prosi o nr tlf i adres-e "skontaktuje się ktoś" po dłuższym oczekiwaniu dzwonię aby złożyć zażalenie - pani twierdzi, że zażalenia przyjmuje tylko Warszawa dzwonię do Wa_WY pani na miejscu twierdzi,że zażalenia tylko do oddziału prowadzacego (KATOWICE) bo ona nie ma wglądu w sprawę - po kilku mocniejszych słowach pani nagle odnajduje nr sprawy i kto ją prowadzi i twierdzi,że pisz ponaglenie oczywiście znowu podaję nr tlf i adres-e mam czekać. Ileż można dzwonię do Katowic i dowiaduję się ,żę pan prowadzący moją sprawę już u nich nie pracuje (nie dziwię się)i podają mi nazwisko następnego gościa który rzekomo pracuje przy mojej sprawie po raz kolejny zostawiam pani (bo pan jest podobno nieuchwytny) nr tlf i adres -e TYLKO TYLE ,ŻE NADAL NIC Z TEGO NIE WYNIKA .MAM NADZIEJĘ,ŻE KLIENCI WAS .
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.