X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

GENERALI

Odpowiedź do komentarza:

Dziadowska firma
Witam , chciałem przestrzec wszystkich potencjalnych, obecnych i przyszłych klientów Generali Życie TU SA, przed tym towarzystwem ubezpieczeniowym i przed jego złodziejskimi praktykami. Dziewięć lat temu wykupiłem w tym towarzystwie polisę na życie z funduszem inwestycyjnym, będąc wcześniej namówiony przez agenta tego towarzystwa, który przedstawił mi świetlaną przyszłość tego ubezpieczenia. Mówił, że Generali da mi ochronę ubezpieczeniową na życie i oprócz tego będzie inwestować moje wpłacone pieniądze w taki sposób, że w bardzo krótkim czasie na mojej polisie, nawet już po 5-ciu latach jej opłacania na koncie polisy będzie kwota znacznie większa od kwoty, którą wpłacę. Tymczasem okazało się, że 9 lat wpłacałem ustalone składki i po tym czasie zamiast przybywać pieniędzy na polisie, to coraz bardziej ubywało. Przez 9 lat Generali nie potrafiło w najmniejszym stopniu pomnożyć tych pieniędzy. Gdyby wysokiej klasy specjaliści Generali nic nie robili a pieniądze moje wpłacili na oprocentowane konto w jakimś banku, to na mojej polisie byłoby o co najmniej 50 procent więcej pieniędzy niż wpłaciłem, po uwzględnieniu nawet tej części składki, która rzekomo poszła na pokrycie ochrony ubezpieczeniowej. Gdybym sam 60% składki wpłacił na konto bankowe a za 40% składki wykupił w jakimkolwiek nawet dziadowskim towarzystwie ubezpieczeniowym ubezpieczenie na życie, to po 9-ciu latach miałbym na koncie więcej niż wpłaciłem do Generali, do którego wpłaciłem około 21.600 zł i po 9-ciu latach inwestowania przez nich moich pieniędzy wypłacili mi zaledwie 13.600 zł. Nie dosyć, że nic nie pomnożyli moich pieniędzy, to jeszcze na dodatek stracili około 8.000zł. Czuję się przez Generali okradziony i oszukany. Nikomu nie polecam tego towarzystwa i wszystkich przed nim przestrzegam.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.