X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

GENERALI

Odpowiedź do komentarza:

potwierdzam: firma niewiarygodna!!! Unikać!!!!
przeczytałem kilkanaście postów dotyczących Generali na tym forum i żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej. Na forum są zajadli zwolennicy Generali: zbyt zajadli na oko aby byli faktycznymi bezstronnymi użytkownikami forum, a bardziej wyglądający na wynajętych speców od tzw buzz marketingu. Są też (liczniejsi znacznie) poszkodowani i ich wypowiedzi wyglądają mi na zdecydowanie bardziej wiarygodne. Ja wykupiłem pakiet ubezpieczenia przy zakupie samochodu w salonie Forda. Nie wiem jak to się dzieje że Ford, znana i ceniona marka, dobrał sobie takiego partnera i traci przez niego w oczach swoich klientów. Ale cóż: tak się stało. W efekcie kupiłem dobre auto z dobrym serwisiem i trefnym ubezpieczeniem. Okazało się to dopiero gdy pojawiła się szkoda. Próba wypłaty z AC trwa od listopada idopiero ostatnio po dziesiątkach telefonów, wizycie osobistej w oddziele, interwencji opiekuna pposprzedażowego w Fordzie, bez słowa wyjaśnień otrzymaliśmy kwotę równą 1/5 wartości szkody. Sprawy tak nie zostawimy, ale póki co korzystam z tego forum by ostrzec wszystkich którzy szukają wiarygodnego ubezpieczyciela. Nigdy Generali!!! To stracone pieniądze, niepotrzebne nerwy i poczucie bycia oszukanym. Chciałoby się krzyknąć: Generali go home! (gdziekolwiek to jest) ;)
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.