X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

GENERALI

Odpowiedź do komentarza:

Odszkodowanie Generali
Witam, Szkoda, że nie przeczytałem tego forum jeszcze kilka dni wcześniej... Moja strawa wygląda tak: Około 10 lat temu zawarłem polisę na życie z pakietami intestycyjnymi i opcjami zdrowotnymi w Generali. Mam też zakupioną polisę ubezpieczenia mieszkanie zdaje się, że Lew Domownik czy coś w tym rodzaju. Agent całkiem sympatyczny i jak do tej pory się nie zmienił. Niedawno dostałem zestawienie i indeksację. Nie muszę chyba wspominać, że na około 24 tys, zł wpłaconych składek na przestrzeni lat ubezpieczyciel "wycenił" wartość wykupu na ok. 12.500... Czyli połowa wartości... Chciałbym zobaczyć tych "speców" od inwestowania :) Nawet drewniana lokata bije ich specjalistów na łeb. Ja wiem, że kryzys, zapaść indeksów, że wszyscy jakoś tracą itp... Nie spodziawałem się nawet po 10 latach wielkich zysków ale taka strata nominalna??? Myślałem też, że to za sprawą globalnego kryzysu na tynkach finansowych ale jak czytam podobną opinię internauty z 2009 to już coś mni daje do myślenia. Oczywiście wiem, że nie "inwestuje się" całej sumy tylko jej część. Ale mogę potwierdzić opinie powyżej, że agenci po kilku latach obiecywali konkretne zyski na polisie. Jeśli tak ma to wyglądać, to ja dziękuję... Temat kolejny. Myślałem, że przynajmniej mój pakiet ubezpieczeń medycznych jest coś warty. Przecież polisa ubezpieczeniowa to nie lokata... Już jakiś czas temu myślałem, żeby jakoś to sprawdzić. Ale przecież nie będę sobie lamał ręki lub nogi by się o tym przekonać. Kilka miesięcy temu natura sama powiedziała "sprawdzam". Doznałem kontuzji kolana i przeszedłem zabieg artroskopowy w pełnej narkozie. Oczywiście nie spodziawałem się "kokosów", z tabel obecnie dostępnych na stronach ubezpieczyciela wydedukowalem, że mogę liczyć na ok 1000 zł odszkodowania... Dobre i to, zwłaszcza, że samo badanie rezonansowe kosztowało 600 zł + 150 każda wizyta u lekarza specjalisty... Po zabiegu miesiąc zwolnienia, unieruchomienie kule, zatrzyki rehabilitacja. Na szczęście operację zrefundował NFZ (koszt w prywatnej klinice w Krakowie to pewnie około 5-6 tys...) Jestem ubezpieczony w KRUS. Z tytułu miesięcznego zwolnienia lekarskiego dostałem 310 zł :) Pora na Generali! Przesłałem dokumentację razem z wypełnionym wnioskiem i po 6 tygodniach otrzymałem pisemną informację, że mój uszczerbek na zdrowiu był zbyt drobny i nic mi się nie należy :)) Dla mnie to jednak poważny test... W takim razie czego mogę się spodziewać przy znacznie poważniejszych chorobach? A w razie trwałego kalectwa albo śmierci??? Czy trzeba będzie wynajmować adwokata i sądzić się całymi latami? Chyba chciałbym tego uniknąć... Przepraszam, że się tak rozpisałem ale może to będzie jakaś wskazówka dla "ubezpieczonych" w Generali. RÓBTA CO CHCETA ale ja się zawijam przy najbliższej nadarzającej się okacji. Życzę dużo zdrowia :)
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.