X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

GENERALI

Odpowiedź do komentarza:

UWAGA NA GENERALI!!! BARDZO ZNACZĄCO ZANIŻAJĄ WARTOŚCI POJAZDÓW I WRAKÓW
UWAGA NA GENERALI!!! Podaję informację z pewnych źródeł. W mojej pracy wiele osób naciągniętych zostało na tanie ubezpieczenie w Generali. Nie czytali i nie informowali się odnośnie praktyk tej firmy. Wszystko wygląda znakomicie do chwili, kiedy trzeba skorzystać z wypłaty odszkodowania. Jedna koleżanka utraciła 3 letnie auto kupione w salonie a Generali wyceniło je znacząco poniżej ceny rynkowej. Mają własne przeliczniki. Na portalach internetowych to samo auto w jakiejkolwiek konfiguracji kosztowało od 11 tys więcej do 23 tys. NIEWIARYGODNE!!! Ja miałem kolizję z kierowcą ubezpieczonym w Generali. Wjechał we mnie autem z przyczepą. Moje auto do kasacji. Gdyby nie było nowe i nie bite z pewnością mógłbym nawet nie przeżyć. W aucie podróżowała ze mną córka i żona... Chcieli mi wypłacić za 4 letnie salonowe Mondeo w najwyższej konfiguracji Tytanium (droższe od np ambient o 80000)23000 i oddać wrak. Może sobie wyklepię... Na szczęście I WSZYSTKIM TAK RADZĘ miałem AC w ALLIANZ i wybrałem ubezpieczenie z mojego AC. Otrzymałem 87000... Niestety później trzeba czekać na regres z Generali i widnieje się w ubezpieczalniach jako osoba ze szkodą. Przez to zawyżyło mi to składki wszystkich aut, które były na mnie zarejestrowane. UWAGA NA GENERALI a jak coś to brać z własnego AC i czekać na regres. Wypłata natychmiast a dalej niech się tłucze firma z firmą... Jeśli ktoś ma problemy z GENERALI mogę doradzić co robić...
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.