X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

GENERALI

Odpowiedź do komentarza:

najlepiej nażekać
Nie ma ludzi nie omylnych a w każdej pracy są ludzie i to od nich zależny jakoś obsługi, Część osób płaczących na forum jest faktycznie poszkodowana ale to nikła część, reszta to złodzieje którym z jakiś przyczyn nie udało się naciągnąć TU. Ciężko odróżnić złodzieja od prawdziwie poszkodowanego, czego nawet policja nie potrafi zrobić. Jak tu czytałem to są osoby uzależniające wysokość odszkodowania od swojej choroby i to znaczy że należy im się współczucie i zawyżanie odszkodowania a a tym co faktycznie mają problem to należny zaniżać bo nie chorują. Jasne najlepiej zapłacić 50 zł rocznie i co miesiąc zgłaszać szkody z własnej winy a potem płakać że 10 razy wypłacają 5000 a po tym czasie odmawiają a reszta cierpi przez tych wyłudzaczy na wysokości stawek. Jak ktoś nie umie czytać to niech sie nie ubezpiecza i nie płacze. To sa firmy i chcą zarobić bo z tego żyją jak sklepy.Nie chodźcie do sklepów i nie kupujcie to tez was na cenach nie naciągną. Ktoś zyskuje a ktoś traci taka jest zasada nikt z własnej kieszeni nie dokłada. Ci co się skarzą na czas likwidacji, ciekawe czy sami w ich pracy wszyscy do koła ich wychwalają a klienci uwielbiają, ale jak się jest narcyzem to tak sie myśli o osobie. Jak się mówi o innych że nic nie robią to przeważnie się sądzi po sobie, jakiś punkt odniesienia musi być. Powiedziałem to do wszystkich klientów Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.