X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

GENERALI

Odpowiedź do komentarza:

Fatalnie, jesli stuknie cię ktoś z OC Generali - koniecznie wzywaj policję!!!
Choćby nie wiem jak miły był sprawca z OC Generali, obowiązkowo wezwij policję. Przy likwidacji szkody, zaczyna się od kupy papierów do wypełnienia, a potem dowiadujesz się, że Twoją szkodę bedzie załatwiał pracownik Generali z drugiego końca Polski. Jak bedą mili do dadzą Ci nr tel. i e-mail do tego człowieka, zresztą całkiem nie potrzebnie, bo nigdy sie nie dodzwonisz ani nigdy nie otrzymasz odpowiedzi na maila. Jeśli nie wzywałeś policji, tylko sprawca napisał oswiadczenie, to zanim oddasz samochód do naprawy, Generali musi skontaktować się ze sprawcą w celu potwierdzenia zeznań. Bez tego G. nie zapłaci za naprawę. Mnie już od ponad 3 tygodni nie udało się skontaktować. Złożyłem skargę do G. - czas oczekiwania na załatwienie 30 dni. Gdybym pomimo małej szkody i budzącego zaufanie zachowania sprawcy wezwał policję już miał bym samochód po naprawie. Nie byłoby konieczne w postępowaniu G. weryfikowanie zeznań sprawcy. A tak to dzwonie sobie to na infolinia to do wskazanej osoby to na reklamacje, mailuję i nic. Nawet jeśli jakimś CUDEM uda sie dodzwonić na infolinię to Pani i tak nic nie może powiedzieć, bo wszystkie akta są papierowe i wgląd ma tylko nieuchwytny likwidator.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.