X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

GENERALI

Odpowiedź do komentarza:

Serdecznie współczuję tym, którzy będą mieli kolizję z osobami poiadającymi ubezpieczenie OC w Generali !!!!!!!
Kolizję miałam 20.08.2010 w Łodzi, ogólnie wzięły w niej udział 4 pojazdy mój był przedostatni-rzwalony przód i tył! Policja na miejscu zdarzenia ukarała mandatem karnym tylko jednego kierowcę-ostatniego auta! Do tej pory nie otrzymałam odszkodowania, chociaż kolizja nie była z mojej winy, nie mówiąc już o swoim zdrowiu i czasie, który straciłam, żeby uzyskać jakiekolwiek informacje na temat szkody! Dodzwonić się do łódzkiego oddziału-też masakra, nie mówiąc już o połączeniu z likwidatorem szkody, który i tak nic na jej temat nie wiedział. Nie trafiają do nich żadne argumenty, nawet orzeczenie o winie z Policji nic dla nich nie świadczy! Co najśmieszniejsze po długim oczekiwaniu na wycenę okazalo się że przód auta nie zosał uszkodzony w wyniku kolizji ?? A o odszkodowanie kazali się zgłosić do ubezpieczyciela poprzedzającego auta !! Absurd, niemiła obsługa, zbywanie, brak inf., brak osób odpowiedzialnych, trudności w nawiązywaniu kontaktu! Cwaniaki przeciąg w nieskończoność, aż poszkodowany wymięka bo poprostu nie może dłużej zwlekać z naprawą auta!!! Pozdrawiam wszystkim pracowników oddziału łódzkiego Generali i podziwiam za wytrwałość silną psychikę, bo nie każdy jest w stanie codziennie przyjmować masę obelg i skarg na swoją osobę!!!! Szczerze odradzam tąfirmę!!! Najgorsze że nieraz wcale jej nie wybieramy - tylko ona wybiera nas - w przypadku ubezpieczenia OC.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.