X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI
Ocena: 2.42 (598 głosów)
Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma ubezpieczeniowa, która na polskim rynku obecna jest już od wielu lat. Specjalizuje się w oferowaniu różnorodnych ubezpieczeń na życie i zdrowie oraz polis majątkowych i komunikacyjnych. Czy oferowane przez firmę „bezpieczeństwo lwa” jest dobrze oceniane przez klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego wiąże się z koniecznością dokładnego sprawdzenia oferty produktowej. Dlatego też trzeba porównać ubezpieczenia, które są dostępne u Generali TU S.A. z ubezpieczeniami od innych firm. Na tej podstawie można wybrać to, co jest rzeczywiście dobre.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych użytkowników. To oni wiedzą z doświadczenia, jak w praktyce sprawdza się dane ubezpieczenie. Dlatego też, jeżeli macie doświadczenia związane z Generali TU S.A. to prosimy o podzielenie się nimi z nami. Być może będą pomocne innym. Zostaw swoją opinię. 

Mam poczucie, że ta firma oszukała mnie

2009-12-10 19:18 czwartek ~Tomek
Jadąc samochodem otworzyła mi się maska. Dzięki Bogu żyję. Generali odmówiło mi wypłacenia odszkodowania. Odnoszę wrażenie, że w tym kraju jest coś nie tak. Płaci się składki, a jak przychodzi nieszczęście firma się miga od wypłaty odszkodowania. Totalne draństwo. Jutro wypowiadam im umowę. Apeluję do wszystkich : nie ubezpieczajcie się w tej firmie.
 • 2015-02-25 09:36 środa ~Zbigniew | [+] odpowiedz
  W moim przypadku Hestia nie chciała uznać szkody w postaci pękniętej szyby mimo AC i dodatkowego pakietu na szyby ( jest taki punkt w umowie według którego musi być czynnik zewnętrzny, którego śladów ... czytaj dalej »
 • 2012-11-04 19:42 niedziela ~życzliwy | [+] odpowiedz
  Witaj , mam pytanie , czy miałes wykupione ac ,jesli tak to nie dziwie sie ze irytuje Cię ta sytuacja . jesli nie miałes ac to dziwie sie ze irytujesz sie , ponieważ twoje roszczenia nie są uzasadnio... czytaj dalej »
 • 2011-10-25 10:55 wtorek ~Marcin | [+] odpowiedz
  To czytaj człowieku warunki umowy! Większość głąbów nie czyta tego a potem domaga się odszkodowania za własną głupotę od której nikt was nie ubezpieczy. Obecnie Generali jest wypłacalną firmą i zawsz... czytaj dalej »
 • 2012-01-31 12:00 wtorek ~Ja | [+] odpowiedz
  PZU płaci bez problemu w porównaniu z Generali!
 • 2012-01-31 12:00 wtorek ~Ja | [+] odpowiedz
  PZU płaci bez problemu w porównaniu z Generali!
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Generali na:
  4.27
  OPINIE O Generali
 • 2010-07-13 17:03 wtorek ~N | [+] odpowiedz
  Nie tylko Pana
 • 2010-08-06 00:03 piątek ~MM | [+] odpowiedz
  no tak, bo Waszym zdaniem Towarzystwa ubezpiezeniowe powinny działać na zasadzie instytucji charytatywnych... ŻENADA! Słusznie Ktoś zauważył, że umowy, które podpisujemy należy czytać i to dokłanie. U... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.