X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI
Ocena: 2.43 (636 głosów)
Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma ubezpieczeniowa, która na polskim rynku obecna jest już od wielu lat. Specjalizuje się w oferowaniu różnorodnych ubezpieczeń na życie i zdrowie oraz polis majątkowych i komunikacyjnych. Czy oferowane przez firmę „bezpieczeństwo lwa” jest dobrze oceniane przez klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego wiąże się z koniecznością dokładnego sprawdzenia oferty produktowej. Dlatego też trzeba porównać ubezpieczenia, które są dostępne u Generali TU S.A. z ubezpieczeniami od innych firm. Na tej podstawie można wybrać to, co jest rzeczywiście dobre.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych użytkowników. To oni wiedzą z doświadczenia, jak w praktyce sprawdza się dane ubezpieczenie. Dlatego też, jeżeli macie doświadczenia związane z Generali TU S.A. to prosimy o podzielenie się nimi z nami. Być może będą pomocne innym. Zostaw swoją opinię. 

Oszukańcze polisolokaty

2015-07-21 09:53 wtorek ~krolmacius1
Nigdy więcej! jak tyko odzyskam swoje pieniądze nie chce mieć z nimi nic wspólnego! tylko do 30 lipca można jeszcze dołączyć do pozwu przeciw Generali, nabici w polisolokaty połączmy swoje siły! Jak dołączyć : wprost.pl/ar/514090/Pozew-zbiorowy-przeciwko-GENERALI-Jak-przystapic/
 • 2017-02-06 12:56 poniedziałek ~Maciejowa | [+] odpowiedz
  Jeśli zostaliście oszukani w taki sposób zapraszam do konsultacji w Kancelarii LEX, którzy pomogli mojemu wujkowi odzyskać pieniądze. pAN Igor Suchodolski doskonale się spisał i polecam jego usługi
 • 2016-10-03 09:26 poniedziałek ~Klemens1234 | [+] odpowiedz
  Witam! Jeśli zostaliście oszukani i "nabici w polisę", to polecam skorzystanie z pomocy Kancelarii Invictus, która znajduje się w Wrocławiu. Szybkie działanie i fachowe doradztwo. Gdyby nie ... czytaj dalej »
 • 2016-10-03 09:24 poniedziałek ~Klemens | [+] odpowiedz
  Witam! Jeśli zostaliście oszukani i "nabici w polisę", to polecam skorzystanie z pomocy Kancelarii Invictus, która znajduje się w Wrocławiu. Szybkie działanie i fachowe doradztwo. Gdyby nie ... czytaj dalej »
 • 2015-11-11 12:13 środa ~lenka999 | [+] odpowiedz
  Szkoda, że nie piszesz konkretnie o co chodzi. Tylko jakiś bełgot, oskarżasz firme o co? bo nie wiadomo czym Cie oszukali. Jak znam zycie nie doczytałeś umowy bądź nie dopytałeś o wszytsko a teraz wi... czytaj dalej »
 • 2016-01-25 13:58 poniedziałek ~Borys | [+] odpowiedz
  Dokładnie!!! To jest przede wszystkim Polisa na życie z dodatkiem UFK a nie stricte fundusz inwestycyjny tak więc w pierwszych dwóch latach nie zarabia się nic, ponieważ wszystko idzie w koszty zarzą... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Generali na:
  4.27
  OPINIE O Generali
 • 2015-09-14 14:23 poniedziałek ~Patryk | [+] odpowiedz
  Witam Jeżeli czują się Państwo oszukani, pokrzywdzeni przez nieuczciwe placówki finansowe, proszę nie tracić nadziei na odzyskanie pieniędzy. Kancelaria INVICTUS pomaga w odzyskiwaniu środków z poli... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.