X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI
Ocena: 2.45 (656 głosów)
Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma ubezpieczeniowa, która na polskim rynku obecna jest już od wielu lat. Specjalizuje się w oferowaniu różnorodnych ubezpieczeń na życie i zdrowie oraz polis majątkowych i komunikacyjnych. Czy oferowane przez firmę „bezpieczeństwo lwa” jest dobrze oceniane przez klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego wiąże się z koniecznością dokładnego sprawdzenia oferty produktowej. Dlatego też trzeba porównać ubezpieczenia, które są dostępne u Generali TU S.A. z ubezpieczeniami od innych firm. Na tej podstawie można wybrać to, co jest rzeczywiście dobre.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych użytkowników. To oni wiedzą z doświadczenia, jak w praktyce sprawdza się dane ubezpieczenie. Dlatego też, jeżeli macie doświadczenia związane z Generali TU S.A. to prosimy o podzielenie się nimi z nami. Być może będą pomocne innym. Zostaw swoją opinię. 

Rozczarowanie

2011-01-03 11:03 poniedziałek ~Kim
Doradca bardzo miły, cena ubezpieczenia korzystna. Pełen profesjonalizm do momentu wystąpienia szkody. Potem - spychologia. Brak możliwości uzyskania jakiejkolwiek informacji od pracowników i wskazanego likwidatora. Dopiero po pisemnej interwencji i odwołaniu od decyzji (której wynik poznałam dzięki korespondencji z banku) nastąpiła reakcja ze strony Generali. Okazało się też, że jednak doradca nie wykazał się profesjonalizmem doradzając tylko podstawowe ubezpieczenie. Nie wystarczy ubezpieczenie murów w sytuacji kiedy te mury runą mi na głowę. W moje mieszkanie musi trafić piorun, ufo, ...powódź bądź inny kataklizm. Szkoda, że podczas podpisywania polisy nie wykazałam się większą dociekliwością i zaufałam doradcy, który twierdził, że wystarczy podstawowa opcja. Mam nauczkę na własne życzenie - ale czy nie po to korzysta się z usług doradcy by podjąć najlepszą decyzję?
  • 2011-01-03 22:24 poniedziałek ~Rouch | [+] odpowiedz
    niestety trafił ci się człowiek który najprawdopodobniej dopiero zaczynał pracę lub nie uważał na szkoleniu. niestety tak czasem bywa, jednak nie zwalnia to nas z dokładnego czytania i wnikliwego doci... czytaj dalej »
  • 2011-01-05 00:40 środa ~AldoRaine | [+] odpowiedz
    ... osoba u której podpisaliśmy umowę powinna przedstwaić jej najważniejsze założenia i odp. na nasze ewentualen pytania, a jeśli chyceny wiedzieć jeszcze więcej to dopiero wczytywać się w warunki umo... czytaj dalej »
  • 2011-01-14 17:29 piątek ~BE | [+] odpowiedz
    W przypadku likwidacji szkody z polisy OC sprawcy ubezpieczonego w Generali polecam!!!! LIKWIDACJA SZKODY Z AC – znany sprawca Gdy dochodzi do kolizji i znany jest sprawca, korzystamy ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.