X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI
Ocena: 2.45 (656 głosów)
Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma ubezpieczeniowa, która na polskim rynku obecna jest już od wielu lat. Specjalizuje się w oferowaniu różnorodnych ubezpieczeń na życie i zdrowie oraz polis majątkowych i komunikacyjnych. Czy oferowane przez firmę „bezpieczeństwo lwa” jest dobrze oceniane przez klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego towarzystwa ubezpieczeniowego wiąże się z koniecznością dokładnego sprawdzenia oferty produktowej. Dlatego też trzeba porównać ubezpieczenia, które są dostępne u Generali TU S.A. z ubezpieczeniami od innych firm. Na tej podstawie można wybrać to, co jest rzeczywiście dobre.
 
Nie bez znaczenia są również opinie innych użytkowników. To oni wiedzą z doświadczenia, jak w praktyce sprawdza się dane ubezpieczenie. Dlatego też, jeżeli macie doświadczenia związane z Generali TU S.A. to prosimy o podzielenie się nimi z nami. Być może będą pomocne innym. Zostaw swoją opinię. 

Złodzieje złodzieje! złodzieje! Złodzieje złodzieje! złodzieje!

2010-01-05 17:10 wtorek ~Mateusz
To są naprawdę oszuści! Pewnego wieczoru miałem stłuczkę otóż Facet (mający samochód ubezpieczony w Generali) zostawił ten samochód ponieważ zabrakło mu paliwa na prawym pasie drogi tuż za skrzyżowaniem ja skręcając nagle zobaczyłem samochód na moim pasie! Z przeciwka jechał samochód przez którego nie mogłem wyprzedzić pozostawione auto i uderzyłem w niego! (był wieczór padał deszcz, nie dało się już wyhamować chociaż jechałem 40km/h a samochód w którego uderzyłem nie miał włączonych świateł awaryjnych, ani pozycyjnych, ani nie zostawił trójkąta ostrzegawczego a o tym że tak należy sygnalizować postój pojazdu zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997r prawo o ruchu drogowym, Dział II ruch drogowy, Rozdział 5 porządek i bezpieczeństwo ruchu na drogach, Oddział 2 Zatrzymanie i postój art. 50! W czasie stłuczki nie było kierowcy tego auta kiedy przyjechał uznał że on ma winę i powiedział że jego ubezpieczenie to pokryje. Spisaliśmy wszystko wysłaliśmy im. Był rzeczoznawca, po 30 dniach kiedy była cisza ze strony generali zadzwoniłem powiedzieli że przyznali mi racje i dostane 1500zł (tylko) i powiedział że czegoś im tam jeszcze brakuje. Po kilku dniach zadzwoniłem i zbladłem powiedzieli że jeszcze ustalają kogo wina i powiedział że ja powinienem ostrożnie jeździć, dzisiaj zadzwoniłem i powiedzieli że to moja wina!! Co ja mam teraz zrobić?? Jestem załamany! czekałem na decyzje ponad 30 dni Czy oni nie złamali jakiegoś prawa? Oni myślą że ktoś leży na pieniądzach co mam robić?
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.