X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.46 (471 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

BAGNO przeczytajcie moja historie

2012-11-16 01:23 piątek ~Ofiarawypadku20
W 2008r. miałam wypadek samochodowy (byłam pasażerem). Samochód uderzył w drzewo przy sporej prędkości. Z miejsca wypadku zabrano mnie helikopterem po czym znalazłam się w szpitalu na chirurgii. W wyniku wypadku doznałam wstrząsu mózgu, liczne obicia (płuc,żeber),pierwsze tygodnie były najciężejsze, miałam problemy z poruszaniem się i oddychaniem. lęki trwające do dziś gdy muszę gdzieś jechać autem a także problemy z płucami. PTU zapewniało,że dostanę co najmniej 5 tysięcy. Pojechałam na komisje w Ełku która wyglądała jak jeden wielki cyrk! Czekałam w kolejce z innymi ludźmi,między innymi z panem,który w wyniku wypadku stracił palce po czym długi czas wykłócał się z PTU o pieniądze i którzy jego także zapewniali na początku że dostanie należną sumę pieniędzy. Totalny syf w ich placówce- brak krzeseł na korytarzu ludzie siedzieli na podłodze (nie wiem jak dziś tam to wygląda ale wtedy to była jedna wielka porazka). Wizyta trwała kilka minut, pan zapytał się mnie tylko czy już lepiej po wypadku czy coś jeszcze mi dolega. Kazali mi czekać... Czekałam miesiąc,dwa i przyszło pismo o wysokości odszkodowania 500 zł(gdzie miałam dostać ok5000 tys!),które rzekomo miałam dostać w ciągu kilku dni. Dzwoniłam żeby zapytać o pieniądze kilkanaście razy aż w końcu ktoś odebrał. W sumie cała ta szopka z komisją,oczekiwaniami trwała pół roku. Wtedy nic nie wiedziałam o tej firmie i co mnie czeka ale dziś po kilku latach postanowiłam wystawić im opinię żeby ostrzec innych przed nimi. Nie szanują ludzi,okradają z pieniędzy, niekompetentni pracownicy, sprawa trwa u nich kilka -kilkanaście miesięcy, mydlą oczy. ODRADZAM.Dziwię się temu że PTU jeszcze istnieje...
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.