X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.46 (470 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

BRAK KONTAKU

2014-11-13 10:21 czwartek ~Niezadowolony
Od dwóch tygodni czekam na wycenę szkody - na infolinii miła Pani mówi, że wycena gotowa i prześle na pocztę - na tym koniec. Następny telefon o ponaglenie sprawy i . ... to samo
 • 2014-11-27 21:05 czwartek ~Gothaer był kilka razy karany przez KNF | [+] odpowiedz
  KNF ma stronę do składania skarg na ubezpieczycieli. Link do strony to: https://www.knf.gov.pl/dane_wspolne/Serwis_konsumenta/pomoc/skarga_na_zaklad_ubezpieczen.jsp
 • 2014-11-26 17:02 środa ~Gothaer był karany | [+] odpowiedz
  Szczęśliwiec. Gdyby tak wszyscy na tym forum mieli takie szczęście...
 • 2014-11-13 11:23 czwartek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Forumowiczu, prosimy Cię o kontakt na adres internet@gothaer.pl - podając numer zgłoszenia szkody. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Postaramy się jak najszybciej zareagować. Przepraszamy za wsz... czytaj dalej »
 • 2015-01-07 19:32 środa ~nikola | [+] odpowiedz
  Faktycznie zgadzam się z przedmówcami - GOTHAER TU S.A. - to jakaś MASAKRA, jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak lekceważącym podejściem do klienta, którego mają za nic i nawet nie raczą odpowiedzieć... czytaj dalej »
 • 2014-11-13 13:43 czwartek ~Niezadowolony | [+] odpowiedz
  o godz 10.43 wysłałem reklamację - nadal brak kontaktu
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Gothaer na:
  3.87
  OPINIE O Gothaer
 • 2014-11-13 14:46 czwartek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Forumowiczu, sprawą już się zajmujemy. Zgłoszenie reklamacyjne dotarło do nas poprzez formularz na stronie www. pozdrawiamy Zespół Obsługi reklamacji i Odwołań Gothaer TU S.A.
 • 2014-11-23 20:04 niedziela ~niezadowolony | [+] odpowiedz
  Sprawa załatwiona 20.11.2014 dostałem odszkodowanie
 • 2014-11-13 13:54 czwartek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Prosimy o numer szkody w wiadomości wysłanej na adres internet@gothaer.pl pozdrawiamy Zespół Obsługi Reklamacji i Odwołań Gothaer TU S.A.
 • 2014-11-13 13:43 czwartek ~Niezadowolony | [+] odpowiedz
  o godz 10.43 wysłałem reklamację - nadal brak kontaktu
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.