X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Gothaer

Odpowiedź do komentarza:

Tanie nie znaczy dobre, dobre znaczy odpowiadające Twoim wymaganiom
Jestem agentem ubezpieczeniowym w multiagencji, mam w swojej ofercie również Towarzystwo Gothaer. Widzę wpisy na różne tematy - AC, ubezpieczenia zdrowotne, odszkodowania... Przede wszystkim nie można wszystkiego wrzucać do jednego worka. Czytajmy Ogólne Warunki!!! - jeśli ktoś wykupuje AC bez zniesienia amortyzacji części to nie dostanie 100% wartości tych części przy naprawie i ma pretensję do całego świata, ale przy wyborze ubezpieczenia zapłacił 800 zł i był zadowolony a mógł mieć polisę za 870 zł i odszkodowanie na jakie liczył.Druga sprawa - klient chce jak najtaniej- to oczywiste, ale po co kupujemy auta za 30 tyś skoro możemy mieć takie za 5 tyś...i też jeździ! Potrzebna jest pomoc bo auto zepsuło się w drodze i to głupie Towarzystwo nie chce wysłać lawety - tylko w umowie jest precyzyjnie napisane , że assistance działa tylko w przypadku wypadku drogowego!Trzecia sprawa - Towarzystwo ma czas 30 dni na wypłacenie odszkodowania i to jest czarno na białym (OWU). Pamiętajmy, że Towarzystwo nie może wycofać się z tego na jakiej podstawie podpisaliśmy umowę - i zgadzam się, że czasem to nie jest równa walka - dlatego trzeba pytać, drążyć, CZYTAĆ OWU! Pewnie posypią się opinie , że jestem stronnicza - nie ja też ubezpieczam auto, mieszkanie... i przy zgłaszaniu szkody żadne Towarzystwo nie pyta o nr agenta. Trzeba wiedzieć co się podpisuje i nie liczyć na więcej niż na umowie - Towarzystwo to nie przyjaciel do pogłaskania - to gwarancja zapewnienia odszkodowania pozwalającego na doprowadzenie np auto do stanu z przed szkody! A co do infolinii - tam też pracują ludzie i wierzcie czasem też muszę z nimi rozmawiać i też trafiam na różne osoby... To już jest problem Towarzystwa jak dobiera personel i bardzo zła sytuacja jeśli dobiera go źle. Koniec końców - chcemy mieć coś porządnego , trzeba płacić - jak za wszystko... a najważniejsze to świadomość za co się płaci! Dlatego czytajcie , sprawdzajcie, pytajcie!!!
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.