X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Gothaer

Odpowiedź do komentarza:

ABSURT, FARSA, PRZESTROGA DLA INNYCH PRZED GOTHAER!!!!!!! C.D.
Przestrzegam wszystkich przed firmą GOTHAER.Nie skuście się niską składką, którą zaproponuje Wam agent ubezpieczeniowy. Mam AC serwis - najwyższą składkę jaka mogła być. Wszystko co było napisane w komentarzach u poprzedników potwierdziło się podczas rozliczania mojej szkody. Technik likwidujący szkodę brak odpowiedzialności, brak kontaktu. Oględziny szkody dosłownie jak z miejsca zbrodni. Uwierzcie mi... czułem się bardzo upokarzająco...Przedłużająca się w nieskończoność procedura rozpatrywania szkody. Po dwóch tygodniach usilnych próśb otrzymałem kalkulację szkody, oczywiście wyszła szkoda całkowita...zaniżona wartość samochodu o przeszło 30%, gdzie pół roku wcześniej agent ubezpieczał mi samochód według nich zawyżonej wartości. Po kalkulacji napisałem pismo o rzetelną wycenę auta, zarzuciłem Towarzystwu bezzasadne korekty, poprzez które zaniżyli mi wartość samochodu przed szkodą. Mija miesiąc i nic (półtora miesiąca od szkody). Kontakt z infolinią w trakcie tych 30 dni - oni nic nie wiedzą - oddzwonią. Myślicie, że oddzwonili? Niestety nie. No i minęły te magiczne 30 dni wg OWU i ustawy o ubezpieczeniach bez łaski powinni co kolwiek napisać w piśmie zwrotnym. A tu ani widu ani słychu. 30 dzień kontakt z infolinią 16.30, osoba po drugiej stronie słuchawki mówi, że jeszcze nie koniec dnia i proszę czekać na odpowiedź. Myślicie, że odpisali... Niestety nie było odpowiedzi na odwołanie. Natomiast UWAGA! próba dojścia do porozumienia poprzez odwołanie skutkowało PISMEM DECYZJĄ ODMOWNĄ BEZ PODANIA PRZYCZYNY!!!!!!!!!!!! SZOK BANDYTKA W BIAŁY DZIEŃ. Chętnym prześlę na maila te pismo. Oczywiście wspomnę, że takie praktyki są niezgodne z prawem czyli Ustawą o ubezpieczeniach oraz Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia TU GOTHAER. Cóż zastanawiam się co teraz zrobić... PS. Likwidatorem merytorycznym była Pani Klaudia Kołodziejewska. Pozdrawiam wszystkim uciemiężonych przez firmę Gothaer. Sprawę zgłosiłem do sądu...
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.