X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Gothaer

Odpowiedź do komentarza:

Nikomu nie polecam, szkoda nerwów i zdrowia
Nie życzę nikomu tego co ja przeszedłem z tą firmą.A mianowicie ich klient spowodował kolizję drogową w skutek czego uszkodzeniu uległ mój samochód i mój telefon komórkowy.Moim błędem było zgłoszenie szkody do firmy sprawcy szkody.Pamiętajcie zgłaszajcie do swoich ubezpieczycieli szkody!!!!!w trakcie podejmowania decyzji zero kontaktu.na maile nie odpowiadają.decyzję o wypłacie odszkodowania dotyczącej samochodu podjęli dopiero po 3 tygodniach.poprosiłem o naprawę na podstawie faktur a oni przelali kwotę z wyceny naprawy na konto. gehenna nadeszła z decyzją wypłaty odszkodowania za telefon.po ponad 30 dniach nie było żadnej decyzji.nikt nie odpowiedział na moje 3 maile z zapytaniami kiedy i czemu tak długo.zadzwoniłem w końcu na infolinię a tam stwierdzono że nie oni się zajmują decyzjami.na szczęście likwidator oddzwonił tego samego dnia i stwierdził że decyzja będzie dzisiaj, maksymalnie jutro.decyzja zapadł dopiero 3 dnia.przeczytałem ją i ręce opadły.oczywiście była odmowa wypłaty. powód: brak uchwytu samochodowego na telefon na przedniej szybie i brak śladu po uchwycie i dopisano że uszkodzenie telefonu powstało w innych okolicznościach. wstyd i hańba dla takiej firmy. ich obsługa klienta to jakaś pomyłka.zero kontaktu, zero informacji.przeciągają wszystko w nieskończoność.sprawę kieruję do sądu i będę żądał odszkodowanie dodatkowo za straty moralne nadszarpnięte zdrowie psychiczne i fizyczne bo nie może tak być żeby tak traktować człowiek!!!!wstyd.wstyd,wstyd!!!!!!!!!!!!!!! przestrzegam wszystkich!!!!!! wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy są prawdą nikomu nie polecam i proszę szczególnie uważać!!!!!!!!!!!!
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.