X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.47 (477 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Gothaer - wypłata odszkodowania z AC

2014-09-02 11:09 wtorek ~ThomasRTC
Wybrałem tą firmę z 1 powodu - było najtaniej... Moim zdaniem wszystkie ubezpieczalnie tak jak i wszystkie banki są "po jednych pieniądzach"... tak, więc takie było moje kryterium... tym bardziej, iż w tej firmie OC AC itp. było po połowę tańsze niż np. w Warcie, w której miałem ubezpieczenie poprzedniego samochodu... Dotychczas nie miałem wypadków itp. więc i problemów nie było... teraz przez nieuwagę przy cofaniu uderzyłem w barierkę.. zgłosiłem szkodę na AC - w końcu przecież po coś płacimy te ubezpieczenia... przyjechał rzeczoznawca po kilku dniach, tego samego dnia przysłał wycenę, w ciągu około 7 dni przelew był na koncie.. kwota: około 6 razy większa niż koszty naprawy, które poniosłem... więc złego słowa nie napiszę.. wręcz przeciwnie - dziękuję za wzorowe wywiązanie się z warunków umowy...
 • 2014-11-24 09:41 poniedziałek ~Sylwester | [+] odpowiedz
  Ja zgłosiłem szkodę w piątek 14, 18 przyjechał rzeczoznawca, okreslił szkodę na całkowitą, powidział że wypłata bedzie w ciagu 3, 4 dni. Dziś( po 8 dniach) dzwoniłem do Towarzystwa. konsultant powidzi... czytaj dalej »
 • 2014-11-04 13:26 wtorek ~Agent787897 | [+] odpowiedz
  Przeważają złe opinie, ponieważ posty na forum z reguły wrzucają niezadowoleni klienci. Gwarantuję, że gdyby wszyscy poszkodowani wrzucili tu swoje opinie przewagę osiągnęłyby pozytywne opinie o Gotha... czytaj dalej »
 • 2014-10-22 21:23 środa ~Olany przez Gothaer | [+] odpowiedz
  Szkoda, że tak mało osób może podzielić taka opinie. Może kiedyś Gothaer osiągnie taki poziom obsługi, że opinie pozytywne przeważą nad negatywnymi. Może kiedyś...
 • 2014-09-04 10:23 czwartek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Witamy, bardzo cieszymy się z takiej opinii. Także dzięki opiniom negatywnym z forum możemy polepszać nasz serwis. pozdrawiamy, Zespół Obsługi Reklamacji i Odwoałń Gothaer TU S.A.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.