X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.46 (471 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

PTU Olsztyn

2011-06-13 16:39 poniedziałek ~Michał
Witam, Chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami z likwidacją szkody z AC w firmie PTU w Olsztynie. W kwietniu miałem wypadek, holownik przyjechał błyskawicznie i zabrał pojazd we wskazane przeze mnie miejsce (akurat ASO VW), po 2 dniach od zgłoszenia szkody zadzwonił rzeczoznawca i na drugi dzień już zrobił dokumentację i zdjęcia pojazdu. Wycena szkody (szkoda całkowita) dotarła w ciągu tygodnia. Pomimo szkody całkowitej wycena była bardzo zadowalająca. Kwota odszkodowania trafiła na konto na drugi dzień od otrzymania orzeczenia. Wrak został na mojej głowie. Ponieważ w ciągu 2 tygodni nie udało mi się sprzedać wraku za kwotę podobną do wyceny, wystąpiłem z pismem do PTU w Olsztynie o pomoc w odsprzedaży wraku (tzw. platforma). W ciągu kilku dni otrzymałem telefon z ubezpieczalni, że najwyższa oferta została zaproponowana przez firmę spod Olsztyna i podano mi dane klienta. Zadzwoniłem i umówiłem się na odbiór wraku. Wszystko szybko i sprawnie, laweta zabrała pojazd, pieniążki do ręki i dzień później otrzymałem pismo ze zmienioną wyceną - ponieważ cena osiągnięta na platformie była niższa o 1500zł od pierwszej wyceny, zmieniono wartość pozostałości na kwotę z platformy a pieniążki z wyrównania do kwoty wartości pojazdu z wyceny (przed szkodą) tego samego dnia wpłynęły na konto. Wszystko sprawnie, miło i profesjonalnie... jestem więcej niż zadowolony i z pełną świadomością mogę polecić PTU jako ubezpieczyciela. ...i nie jestem pracownikiem tej firmy, ani żadnej powiązanej a to była moja pierwsza (i mam nadzieję jedyna) szkoda.
  • 2012-10-19 15:24 piątek ~gość | [+] odpowiedz
    Kupił Pan z Dywit?? jeżeli tak, to nie jest to przypadek...
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.