X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.34 (380 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Winny zawsze jest kierowca

2016-10-04 15:45 wtorek ~wladyslaw
Pełna treść uzasadnienia po uszkodzeniu misy olejowej na drodze gminnej W odpowiedzi na reklamację z 8.09.2016 uprzejmie zawiadamiamy, że nie znajdujemy podstaw do zmiany decyzji. Zgodnie z przepisami Ustawy o ruchu drogowym (Dz. U. z 2012 poz. 1137) wszyscy uczestnicy ruchu drogowego zobowiązani są do ostrożności i rozwagi. Postępowanie kierowcy w ruchu drogowym regulują nie tylko przepisy prawa drogowego, ale również ustalone w praktyce zasady rozważnego i ostrożnego prowadzenia pojazdu. Kierowca powinien zachowywać się zgodnie z przepisami prawa określonymi dla danej sytuacji, a w przypadku gdy nie ma takich przepisów, powinien podejmować działania, które zgodnie z zasadami bezpiecznego poruszania się w określonych warunkach są niezbędne w danej sytuacji, aby uniknąć wypadku lub innego niebezpieczeństwa. W sytuacji, gdy stan drogi jest widoczny, kierujący pojazdem ma możliwość dostosowania techniki jazdy do panujących warunków. W przypadku stwierdzenia zagrożenia lub niebezpieczeństwa kierowca podejmuje decyzję o kontynuacji jazdy, oceniając warunki panujące na drodze.(KIEROWCO ZOSTAW AUTO I DALEJ Z BUTA BO GOTHAER I TAK CI NIE ZAPŁACI JAK JE USZKODZISZ) Droga, na której doszło do zdarzenia jest lokalną drogą gruntową stanowiącą dojazd do gospodarstw i gruntów rolnych. Ubezpieczony nie otrzymuje sygnałów od mieszkańców o jakichkolwiek przeszkodach w korzystaniu z drogi. W związku z powyższym podtrzymujmy nasze stanowisko w kwestii braku odpowiedzialności cywilnej Ubezpieczonego za powstałą szkodę.
  • 2016-12-11 00:35 niedziela ~Tomuś | [+] odpowiedz
    Jak ktoś lubi włóczyć się po sądach w poszukiwaniu własnej kasy to polecam Gothaer. Ja już drugi rok usiłuję odzyskać swoją należność
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.