X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

INTER Polska
Ocena: 2.61 (168 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Polska to firma ubezpieczeniowa, która specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach majątkowych. Są to głównie ubezpieczenia mieszkań i domów, ale również ubezpieczenia komunikacyjne. Czy firma cieszy się dobrymi opiniami klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Polska w roku 2018 wyniosła 36, co daje 0,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Rynek ubezpieczeniowy jest bardzo różnorodny i bogaty. Dlatego też przed podjęciem ostatecznej decyzji warto porównać propozycje prezentowane przez TU Inter Polska z tymi, które oferowane są przez inne firmy ubezpieczeniowe. Dzięki temu dokonany wybór na pewno będzie rozsądniejszy i wsparty solidnymi podstawami.
 
Nie bez znaczenia są również opinie dotychczasowych klientów. Jeżeli więc macie doświadczenia z TU Inter Polska to prosimy o pozostawienie swojej opinii. Jak oceniacie firmę? Czy jesteście zadowoleni ze współpracy? Jak wygląda likwidacja szkód i wsparcie klienta?

Assistant

2021-06-10 08:01 czwartek ~Marta J.
Świetna usługa dla ludzi o stalowych nerwach!!! Co miesiąc płace składkę na assistant aby raz na ruski rok z niej skorzystać i wczoraj przyszedł taki dzień dziecko 1 rok 11 miesięcy po 4 H oddzwania Infolinia MAJĄC PESEL DZIECKA ze wizyta będzie o godzinie 22.00 Dodam,że zgłoszeni tego samego dnia o 9.00 kpina i kompletny brak empatii.Uslyszlam,że Nie ma obowiązku ani żadnego zapisu do jakiego czasu maja dotrzeć do pacjenta,przełożona tłumaczy mi że uwaga W CAŁEJ WARSZAWIE OD 9.00 NAJWIĘKSZYM MIEJSCE W POLSCE NIE MA LEKARZY I MOŻE MI ZORGANIZOWAĆ TAKA WIZYTĘ JUTRO JEŚLI MI NIE PASUJE 22.00 ale jie gwarantuje ze będzie to rano-wróżka następnego dnia zadzwonili ze mogą być do 11.00. Drogie Interpolska 26H na usługę to zrealizuje najbardziej zapchany SOR w Polsce w Polsce faktycznie z 1 lekarzem na zmianie.Ten system to średniowiecze cały czas Cię informują,że rozmowy nagrywane gdybyś coś powiedział nie tak ale jeśli oni są winni umywają ręce.Wiele do życzenia pozostawiają samo konsultanci przeszłam 2 i ich przełożeni cytuje”Pani chyba sama najlepiej wie jak ciężko jest z lekarzami skoro ma Pani problem by kogoś znaleść w placówce”Droga Pani placowki maja terminy potwierdzane przez pacjentów Wasze usługi powinny być natychmiastowe jak sama nazwa wskazuje.Totalna KPINA,Marnowanie pieniędzy i nerwów a finalnie i tak trafiłam z dzieckiem na pogotowiu,tylko Po co to mydlenie oczu,że szukajà lekarza skoro ich finalnie w najwiekszym miejscu w Polsce nie ma???
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.