X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

INTER Polska
Ocena: 2.61 (168 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Polska to firma ubezpieczeniowa, która specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach majątkowych. Są to głównie ubezpieczenia mieszkań i domów, ale również ubezpieczenia komunikacyjne. Czy firma cieszy się dobrymi opiniami klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Polska w roku 2018 wyniosła 36, co daje 0,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Rynek ubezpieczeniowy jest bardzo różnorodny i bogaty. Dlatego też przed podjęciem ostatecznej decyzji warto porównać propozycje prezentowane przez TU Inter Polska z tymi, które oferowane są przez inne firmy ubezpieczeniowe. Dzięki temu dokonany wybór na pewno będzie rozsądniejszy i wsparty solidnymi podstawami.
 
Nie bez znaczenia są również opinie dotychczasowych klientów. Jeżeli więc macie doświadczenia z TU Inter Polska to prosimy o pozostawienie swojej opinii. Jak oceniacie firmę? Czy jesteście zadowoleni ze współpracy? Jak wygląda likwidacja szkód i wsparcie klienta?

Omijać

2018-02-19 17:16 poniedziałek ~Podlasianin
Witam. Mam (nie) przyjemność likwidować szkodę po raz 3. Towarzystwo mam ustawowo 30 dni na decyzję. Oczywiście za któryś telefonem zostałem po informowany że nie zdążyli i czekałem 58 dni. Auto oczywiście nie na chodzie i rób co chcesz. W końcu przeleli pieniądze na naprawę ale oczywiście kwota mocno zaniżona. Napisałem maila że kwota jest za mała i że dodatkowo proszę o ponowne oględziny ponieważ uszkodzona została alufelga i coś jeszcze ale nie wiem co (wali podczas jazdy) i oczywiście jak w tej firmie mają w zwyczaju trzeba czekać 30 dni na odpowiedź. Kilka telefonów. Pani na infolinii informowała mnie i zapewniała ze ktoś oddzwoni dziś do 17. I co? 3 dni pod rząd dzwoniłem ta sama gadka i nikt nie oddzwonił. Z całym szacunkiem dla firmy pokazuję środkowy największy palec żeby widzieli z daleka.
 • 2018-07-23 13:58 poniedziałek ~mozart | [+] odpowiedz
  bardzo ciekawe moze nie wiadomo gdzie auto ubezpieczone poniewaz interpolska nie zajmuje sie ubezpieczeniem pojazdów!!
 • 2018-03-25 13:15 niedziela ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
  Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu dopłaty do kosztorysu. tel. 732 445 393 e-mail: odszkodowania@t.pl
 • 2018-03-01 07:11 czwartek ~Agent | [+] odpowiedz
  A to ciekawe, bo INTER Polska nie ma w ofercie ubezpieczeń komunikacyjnych i nie ubezpiecza pojazdów...
 • 2018-02-25 14:35 niedziela ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
  Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu dopłaty do kosztorysu. tel. 732 445 393 e-mail: odszkodowania@t.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.