X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Mondial Assistance

Odpowiedź do komentarza:

Ostrzegam Przed Ubezpieczycielem Typu Mondial Assista
Powiem To Tak Zawsze Szanowałem Firmę Firmę" X-Com" Gdyż Szybko I Fachowo Otrzymywałem Kupiony Towar I Był Zgodny Z Zakupem W 100% Aż Do Czasu Kiedy Straciłem Reputacje Tzn: Przy Zakupie Telefonu Komórkowego Od Firmy X-Com Dosłownie Po Chwili Otrzymałem Od Miłej Pani Z Firmy X-Com Która Się Nazywa Anna Jończyk Ofertę Ubezpieczenia Telefon. W/W Pani Mówi Wręcz Pięknie, Iż Proponuje Ubezpieczenie Za 160 Zł Na 3 Lata Wręcz Od Wszystkiego Typu Zalania Kradzieży Itp. Zdziwiło Mnie To, Że Nie Otrzymując Regulaminu Z Firmy Ubezpieczeniowej O Nazwie "Mondial Assistance" Nakazuje Pani Anna Jończyk Zapłacić Za W/W Ubezpieczenie A Dopiero Później Po Zapłaceniu Otrzymamy Na Swój Adres E Mail Regulamin. Jak Już Zapłaciłem To Otrzymałem Regulamin I W Nim Wyczytałem Iż Od Zalania Cieczą Zakupionego Produktu To Ci Przypiszą Tak Zwane Niedbalstwo. Natomiast Kradzież I Zaginiecie Nie Jest Uwzględnione - A Przepraszam Kradzież To Jak Ci Sie Włamią Do Domu To Możne Ci Zapłacą Lecz Wątpię Bo Powiedzą Że To Było Twoje Niedbalstwo. A Tak Ap-Ropo Firma Czary-Mary Typu "Mondial Assistance" Która Oferuje Firma X-Com To Co To Jest ??? Nigdy Nawet Nie Było Jakiejkolwiek Reklamy Tej Że Firmy Bo Jej Chyba Na To Nawet Nie Stać !. A Co Dopiera Mieli By Ci Zapłacić Za Dany Produkt !. Ostrzegam Wałek !. Jak Przeczytamy Regulamin Ubezpieczenia Firmy "Mondial Assistance" I Chciałem Zrezygnować I Zażądałem Swoich Pieniądz Zaczynają Się Długie Schody - Nie Odbierają Telefonów Nie Odpisują Na Emile Itp. Ostrzegam I Nie Polecam Firmy X Jaka Jest "Mondial Assistance". Minęło Już 2 Tygodnie I Jeszcze Nie Otrzymałem Pieniędzy Gdyż Jak Twierdzą Maja Na To 2 Tygodnie - Dni Pracujące. Chamy - Straciłem Reputacje Dla Firmy X-Com Gdyż Wcisnęli Mi Ubezpieczenie Nieznanej Firmy O Nazwie Mondial Assistance I Teraz Czekam Jak Pies Na Swoje Pieniądze - Pod Tym Katem Dla Firmy X-Com Wielki Negatyw !!!. Jeszcze Raz Ostrzegam Przed Ubezpieczycielem Typu "Mondial Assistance"
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.