X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Mondial Assistance

Odpowiedź do komentarza:

NIE POLECAM
Uważam tą firmę za najgorszą z jak miałem do tej pory do czynienia. Ubezpieczyłem w tej firmie laptop i muszę powiedzieć, że takiej obsługi się nie spodziewałem. Cały czas występowały jakieś dodatkowe problemy, proszono mnie o cierpliwość i informowano, że konsultant zadzwoni jutro pojutrze czy jakiegoś konkretnego dnia. Kończyło się to tak, że to ja zrezygnowany dzwoniłem po 2-3 dniach od wyznaczonej daty, żeby dowiedzieć się co dzieje się z ubezpieczonym sprzętem. Na początku zostałem poinformowany , że laptop powinien wrócić do mnie w ciągu miesiąca, musiałem na niego czekać ponad 3 miesiące. Dodam jeszcze, że to drogi sprzęt za ok. 8000 którego potrzebowałem do pracy. Kolejnym minusem był kontakt e-mailowy. W trakcie realizacji mojego ubezpieczenia zostałem poproszony o przesłanie skanu umowy. Dla mnie nie był to żaden problem i zrobiłem to jeszcze tego samego dnia. Przez 2 kolejne dni 0 kontaktu. Po telefonie z mojej strony usłyszałem, że mój e-mail dotarł bez załączników. Identyczna sytuacja miała miejsce jeszcze 3 razy. I dopiero po ponad tygodniu zmagań ktoś z infolinii poinformował mnie, że dobrze by było gdyby załączniki miały mniej niż 1mb ponieważ inaczej nie da się ich otworzyć/nie docierają do nich. Kolejnym minusem był sam naprawiony laptop. Klawiatura wymagała wymiany. Została jednak wymieniona na o wiele tańszy odpowiednik z innymi właściwościami. Jednak według firmy ubezpieczającej ten tańszy odpowiednik był warty więcej niż oryginalna klawiatura... Na sam koniec został oczywiście kurier. Dostałem informację, że mój laptop został naprawiony i wysłany kurierem. naturalne mi się wydawało, że w takim wypadku powinienem dostać nr. paczki lub kontakt do kuriera, żeby mieć możliwość ustalenia godziny odbioru lub przynajmniej wiedzieć, kiedy paczka będzie dostarczona. Informacje te oczywiście dostałem ale pewnie po tym co już napisałem nikt nie zdziwi się jeśli powiem, że dotarły do mnie dopiero po kurierze? Dodatkowo na paczce był mój telefon kontaktowy, moje dane i mój adres. Paczka jednak została odebrana przez moją mamę. Która wieczorem zdziwiona zadzwoniła do mnie i poinformowała mnie o tym, że jakimś cudem coś zaadresowanego do mnie trafiło do jej pracy.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.