X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

POLISA-ŻYCIE
Ocena: 2.85 (517 głosów)
Firma ubezpieczeniowa Polisa – Życie to firma ubezpieczeniowa, która czerpie z doświadczeń Vienna Insurance Group. Specjalizuje się w oferowaniu swoim klientom indywidualnych i grupowych polis ubezpieczeniowych na życie. Od ponad 23 lat jest obecna na polskim rynku, gdzie starannie i konsekwentnie budowała swoją pozycję.
 
Firma ubezpieczeniowa Polisa – Życie może się kojarzyć wielu osobom szczególnie z pakietem ubezpieczeń dla osób starszych. I rzeczywiście, jest to towarzystwo ubezpieczeniowe, które decyduje się objąć ochroną ubezpieczeniową osoby w takim wieku, w którym w przypadku większości towarzystw ubezpieczeniowych nie uzyskałyby już ochrony. Zakres dotyczy wyłącznie zabezpieczenia życia, ale i tak dla pozostałych bliskich może to być duże wsparcie.
 
Dla wielu starszych osób Polisa – Życie jest jedyną możliwością zawarcia ubezpieczenia. W związku z tym wielu też się na nią decyduje. Choć i tak przed podpisaniem umowy warto porównać tę ofertę z innymi propozycjami.
 
Bardzo duże znaczenie mają również doświadczenia innych klientów lub ich bliskich. Jeżeli kiedykolwiek miałeś do czynienia z firmą Polisa – Życie, podziel się z nami swoją opinią. Twoje zdanie może mieć ogromne znaczenie dla innych.

Rozgoryczona

2014-10-01 13:29 środa ~kami
Nie polecam pięknie wszystko do czasu zmarł mój teść a że skończył 82 lata to dostanę tylko 400 zł.a powinnam dostać 1500zł.taką płacę składkę rezygnuję z ich polisy.
 • 2014-10-14 15:37 wtorek ~Halus | [+] odpowiedz
  A ja już 2 miesiące czekam za szpital i co? i narazie nic cisza!!!
 • 2014-10-13 12:03 poniedziałek ~zawiedziona!!! | [+] odpowiedz
  Też tak miałam,moja teściowa zmarła mając lat 86 i nic nie dostałam/10 lat składki/płaciłam 36 zł ,to podniosłam składkę na 58 zł,ponieważ jeszcze dwoje rodziców żyje po 86 lat.to znów okazuje się że... czytaj dalej »
 • 2014-11-26 13:06 środa ~Rozczarowana | [+] odpowiedz
  Przestrzegam przed tym towarzystwem ubezpieczeniowym. Zmarła moja mama a, że miała ukończone 80 lat to dostałam 600 zł a nie 1000 zł. W decyzji napisali, że ze względu na sumienność i terminowość w op... czytaj dalej »
 • 2014-10-13 12:02 poniedziałek ~zawiedziona!!! | [+] odpowiedz
  Też tak miałam,moja teściowa zmarła mając lat 86 i nic nie dostałam/10 lat składki/płaciłam 36 zł ,to podniosłam składkę na 58 zł,ponieważ jeszcze dwoje rodziców żyje po 86 lat.to znów okazuje się że... czytaj dalej »
 • 2015-03-24 12:12 wtorek ~ZADOWOLONA | [+] odpowiedz
  TO ZMIEŃ UBEZPIECZENIE NA NOWE NA NOWYCH LEPSZYCH WAUNKACH A NIE ŻAL DO CAŁEGO ŚWIATA ŻE "NIE POTRAFIĘ CZYTAĆ"
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.