X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Prudential Polska
Ocena: 3.35 (387 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Prudential to firma, która kojarzona jest przede wszystkim z zabezpieczeniem emerytalnym. W swojej ofercie mają jednak również polisy na życie oraz ubezpieczenia majątkowe. Zrzeszają sporą liczbę klientów. Czy jednak wszyscy z nich są zadowoleni?
 
Kampania marketingowa, która została opracowana przez firmę Prudential, powoduje, że wielu klientów interesuje się jej produktami, chce poznać ofertę, a wielu z nich też decyduje się na zawarcie umowy ubezpieczenia.
 
Najlepszym źródłem informacji na temat funkcjonowania towarzystwa ubezpieczeniowego, w tym również Prudential są opinie obecnych lub byłych klientów, którzy nie tylko byli w firmie ubezpieczeni, ale również korzystali z wypłaty odszkodowania.
 
Jeżeli więc mieliście już do czynienia z firmą Prudential, macie u nich wykupioną polisę lub też z niej korzystaliście, podzielcie się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami, którzy są zainteresowani takim właśnie ubezpieczeniem. Być może pomożecie w podjęciu właściwej decyzji. Czym Prudential wyróżnia się pozytywnie, a na co warto zwrócić swoją uwagę?

"Młodzi Bogowie"

2016-04-05 18:50 wtorek ~emka
Czy już nic bardziej idiotycznego niż "młodzi bogowie" nie da się wymyślić? Pewnie da się, bo głupota jest bezgraniczna. Jest to w istocie antyreklama, bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie zadawał się z kimś, kto stosuje takie chwyty reklamowe
 • 2017-12-14 11:03 czwartek ~Leszek | [+] odpowiedz
  Ta reklama uzewnętrznia niestety podejście Polaków do myślenia o przyszłości swojej i swoich bliskich. Rzekłbym nawet: Troszkę zawstydzająca i pobudzająca do myślenia o sobie i najbliższych! ;) Nie w... czytaj dalej »
 • 2016-08-17 12:13 środa ~TTT | [+] odpowiedz
  Nie za bardzo rozumiem oburzenia reklamą. Mam 27 lat i sam jestem "młodym bogiem". Obecnie ja i większość moich rówieśników nie myśli dalej niż kilka lat wprzód. Uważam, że reklama jest bard... czytaj dalej »
 • 2017-12-14 11:33 czwartek ~Tomasz | [+] odpowiedz
  Bóg jest tylko jeden. A reszta to raczej młodzi debile. Jeśli komuś Pan Bóg jest niepotrzebny i sam siebie uważa się za Boga - to współczuje. Można tak żyć. Owszem. Ale w takim razie z jednego tr... czytaj dalej »
 • 2018-05-13 17:31 niedziela ~racjonalista | [+] odpowiedz
  Bogowie przylecieli tu z nieba, pomogli cywilizacji stanąć na nogi i odlecieli parę tysięcy lat temu. Na wuj drążyć temat?
 • 2016-07-04 13:29 poniedziałek ~katia | [+] odpowiedz
  uważam że ta reklama jest świetna, bardzo dobrze przemyślany, ciekawy i niebanalny marketing.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.