X
Uywamy plikw cookies, by uatwi korzystanie z naszego serwisu. Jeli nie chcesz, aby pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku,
zmie ustawienia swojej przegldarki. Wicej na temat naszej polityki prywatnoci znajdziesz tutaj.
Pole znajomemu| Forum
Forum opiekuj si:
Ekspert AXA ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyska

Maciej Lichoski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo
Regulamin

Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupi NNW oferowane przez szko
Tak, kupi mu indywidualn polis NNW
Tak, kupi NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrt

Dodaj swoj opini o towarzystwie:

TUW

Odpowied do komentarza:

Zodzieje i oszuci
Towarzystwo Ubezpiecze Wzajemnych... Raczej towarzystwo wsplnego okradania ludzi... To jaka enada co musz przez nich przechodzi... 20/03/13 byam uczestnikiem kolizji drogowej. Strasznie wyszczekana laska urwaa mi lusterko bo nie zjechaa wystarczajc podczas mijania si. Oczywicie nerwy wyzwiska to bya norma z jej strony. Obwiniaa mnie wyzywaa od suk, kurw itp. (sownictwo w gowie si nie mieci). Nie chciaa policji, prbowaa mi wcisn pienidze do rki ale ja uparam si na owiadczenie. Widzc w aucie dwjk maych dzieci ulitowaam si eby nie robi problemw z policj itp. Pani przeczytaa i podpisaa owiadczenie ( nie wspomn ju o tym e pniej nkaa mnie w domu- proszc ebym jednak podara to owiadczenie i ona mi kupi lusterko i pokryje koszty malowania) Pocztkowo zgodziam si ale owiadczenie zostawiam w razie potrzeby. Prawie tydzie mnie zwodzia, a w kocu gdy po raz kolejny przyjechaa z wyzwiskami i zym lusterkiem powiedziaam DO. Udaam si do ubezpieczalni, rzeczoznawca ktry wydawa si bardzo sympatyczny pan Mariusz D. wyceni mi szkod i obieca przesa kosztorys. Tak te si stao. Dodatkowo przekonywa mnie e jeli zaley mi na czasie lepiej nie jedzi po serwisach itp. tylko wyceni szkod na podstawie rozeznania w czciach itp. Tak te zrobiam. Zaakceptowaam kosztorys a rzeczoznawca w mailu powiadomi mnie o zakoczeniu szkody i e niedugo zostan mi wypacone pienidze. I wtedy zaczo si wszystko komplikowa. Brak odzewu, nie odpowiadanie na moje maile z zapytaniem o pienidze zwodzenie itp. Po czym po prawie miesicu ( brakowao dwch dni) otrzymaam do domu pismo e kwota odszkodowania zostaje pomniejszona o 50% ze wzgldu na uznanie wsplnej winy... KPINA!!! Poinformowano mnie e Pani zoya do ubezpieczalni owiadczenie z ktrego wywnioskowali e wina ley po obu stronach... Nikt mnie o tym nie poinformowa, wprowadzono mnie w bd i nikt nie chce ze mn rozmawia!!!I jak moe nagle zmienia swoje owiadczenie ta Pani??? Skoro czytaa co podpisuje zgodzia si na to a teraz skada zupenie inne zeznania? Na jakiej podstawie jej sowa s bardziej wiarygodne od moich??? =/ Czy kto potrafi mi pomc? Gdzie z tym dalej si uda? Co robi? POMӯCIE
Rodzaj ubezpieczenia
Tytu wtku
(max. 255 znakw)
Tre komentarza
Wpisanych znakw 0, pozostao 5000. Brak moliwoci wstawiania linkw.
Autor
(max. 50 znakw)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysane, jeli pole "Adres e-mail" nie bdzie wypenione)
Adres e-mail
(max. 100 znakw)
Wyraam zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzib we Wrocawiu (53-659) przy ul. gen. Wadysawa Sikorskiego 2-8, oraz na udostpnianie tych danych innym partnerom wsppracujcym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczeglnoci licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyraam zgod na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drog elektroniczn. Informujemy, e udostpnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, ktrej dane dotycz, ma prawo wgldu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak rwnie prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego dania zaprzestania przetwarzania jej danych ze wzgldu na jej szczegln sytuacj oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrt
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ycie, zdrowotne, nieruchomoci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsibiorcw, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ycie. Zamw ubezpieczenie na ycie, Korzyci z ubezpieczenia na ycie, Ceny ubezpiecze na ycie, Czym jest ubezpieczenie na ycie? Oblicz skadk ubezpieczenia na ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpiecze Ochronnych - zabezpiecz Twoje ycie i zdrowie. Ranking Ubezpiecze Oszczdnociowych - oszczdzaj na emerytur. Na co zwrci uwag wybierajc polis na ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamw ubezpieczenie nieruchomoci u 5 agentw lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypenij formularz, oblicz skadk i kup polis. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz skadk ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porwnaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daj Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojay po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porwnaj ubezpieczenia podry online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - podrne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porwnaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porwnaj produkty bankowe i sprawd ranking kredytw gotwkowych oraz ranking kredytw hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.