X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

TUW

Odpowiedź do komentarza:

Praca, płaca i rozwój informatyczny TUW - parodia czy materiał na komedię.
Aż dziwne że PIP nie zainteresował się tym TUWem, po godzinach wprowadzasz polisy i zapomnij o wpisywaniu nadgodzin, jak Ci urlop nie pasuje i chcesz w innym terminie to fochy ma dyrekcja i pisz do zarządu o zmianę terminu urlopu i dzięki im wielkie za zgodę. Tyrasz i robisz aby szlachta była zadowolona a jak tylko wręczysz L4 to telefon i przyjadą po Ciebie pomimo 40 stopni gorączki abyś tylko wprowadził polisy w terminie,służbowe auto TUW z dyrektorem będzie szybciej niż pogotowie u Ciebie,szacun za spida. A zakres obowiązków...... liczy kilka punktów a w rzeczywistości robisz jak muł poczynając od akwizycji,księgowość do rejestrowania szkód tylko przyjemność sprawia robienie kawy dyrektorowi wtedy człowiek ma czas , chwilkę odpoczynku. W tej firmie nie liczy się człowiek tylko jego wydajność na różnych stanowiskach,rób rób i rób do wieczora a jak czegoś nie wiesz bo robisz to pierwszy raz to kiepski pracownik jesteś, Ty masz wiedzieć wszystko bo wszystko masz zapisane na katalogu PUBLIK, tylko czytaj i czytaj .... , jakie szkolenia dla pracowników, przenoszenie z jednego stanowiska na drugie pomimo braku przeszkolenia i wiedzy. Firmy się rozwijają technologicznie , informatycznie itd ... a TUW ?, a opowiada bajki o wspaniałym systemie informatycznym o nowych programach jak SLS , OMEGA i słynnym ALFA a prawda jest bolesna że płacą komuś spore pieniądze za te programy które są niedopracowane, posiadają setki błędów i bardziej komplikują niż ułatwiają pracę nam pracownikom. SLS czy OMEGA- kto to stworzył , jedna pomyłka - ktoś daje komuś zarobić albo zlecono to firmie zatrudniającej pracowników z dotacjami PEFRONu.Ludzie taki program zrobić to pryszcz , nic wielkiego. Ta firma cofa się wstecz, technologicznie jest z dnia na dzień zacofana, nowe i zwalone programy na starych kompach, padające serwery, bardzo niskie prowizje dla agentów a wzrost druków do drukowania (kalkulacje, zniżki z UFG) są kosztami ale też świadectwem ułomności systemu informatycznego TUW. Wspaniałe slogany o wzajemności,członkostwie cudowne , wspaniałe dodam od siebie że jak tylko stanę przed biurem to przychodzi mi na myśl jedno zdanie-PRACA CZYNI WOLNYM, w wolnej chwili w translatorze można to sobie na niemiecki przetłumaczyć :) bez urazy dla tych miejsc i ludzi. Nasze zarobki i wymagania firmy ,ludzie warto?????????????. Dyrekcja ma dobrze, premie, samochód służbowy do domu a my, a my robimy i obrywamy aby ktoś miał więcej niż ja i ty . ?.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.