X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TUW
Ocena: 2.43 (319 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych to firma ubezpieczeniowa, która oferuje produkty majątkowe. Na rynku polskim jest obecna już od bardzo wielu lat, a to powoduje, że ubezpieczyła już wielu Polaków. Tak duże grono klientów to szansa na uzyskanie obiektywnej opinii na temat funkcjonowania towarzystwa.
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością TUW w roku 2018 wyniosła 228, co daje 2,7% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat funkcjonowania i działania danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Poznając doświadczenia klientów TUW można dowiedzieć się, jak wygląda likwidacja szkód czy wsparcie posprzedażowe klientów.
 
Jeżeli jesteś lub byłeś klientem towarzystwa TUW to podziel się z nami swoją opinią. Być może Twoje doświadczenia pomogą w podjęciu właściwej decyzji innym ubezpieczonym lub przyszłym ubezpieczonym. 

Likwidacja szkody

2016-02-08 09:34 poniedziałek ~Pokrzywdzony
Wszystko co jest wpisane negatywnego na komentarzach to prawda. Dzisiaj miałem nieprzyjemność spotkania się z likwidatorem szkody. Niemiły, opryskliwy, zero możliwości dogadania się co do miejsca spotkania itd. Jako poszkodowany czułem się jak ostatni śmieć który miał czelność upomnieć się o swoje. Likwidator z Lublina robił zdjęcia wszystkiego co się dało. Nawet otarcia na lakierze które mam już od dobrych kilku lat. Obstawiam że celem zaniżenia odszkodowania w każdy możliwy sposób. Wyręczają się wypełnianiem dokumentów przez klienta. Wysyłają emailem a potem jeszcze chamsko oświadczają że jeśli nie odeślesz im tego do określonej godziny to nie wypłacą odszkodowania. Infolinia to porażka, pani odbierająca słuchawkę nie wie o co pytać, myli się w wpisywaniu oświadczenia. Jednak inne towarzystwa z jakimi miałem do czynienia Hestia, PZU są na mega wyższym poziomie zarówno w likwidacji szkody jak i podejściu do klienta. Warto chyba zapłacić trochę więcej żeby mieć pewność a nie użerać się z taką firmą...
  • 2016-04-07 21:58 czwartek ~REALISA | [+] odpowiedz
    TO PO CO CZŁOWIEKU SIĘ UBEZPIECZYŁEŚ W TUW. BYŁO TRZEBA ZAPŁACIĆ TROCHĘ WIĘCEJ I UBEZPIECZYĆ SIĘ W PZU, HESTII I MIEĆ ŚWIĘTY SPOKÓJ I SUPER OBSŁUGĘ .TAM PEWNIE NIE PŁACIŁEŚ I POBIEGŁEŚ DO TUW.A TERAZ... czytaj dalej »
  • 2016-04-07 21:58 czwartek ~REALISA | [+] odpowiedz
    TO PO CO CZŁOWIEKU SIĘ UBEZPIECZYŁEŚ W TUW. BYŁO TRZEBA ZAPŁACIĆ TROCHĘ WIĘCEJ I UBEZPIECZYĆ SIĘ W PZU, HESTII I MIEĆ ŚWIĘTY SPOKÓJ I SUPER OBSŁUGĘ .TAM PEWNIE NIE PŁACIŁEŚ I POBIEGŁEŚ DO TUW.A TERAZ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.