X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TUW
Ocena: 2.43 (320 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych to firma ubezpieczeniowa, która oferuje produkty majątkowe. Na rynku polskim jest obecna już od bardzo wielu lat, a to powoduje, że ubezpieczyła już wielu Polaków. Tak duże grono klientów to szansa na uzyskanie obiektywnej opinii na temat funkcjonowania towarzystwa.
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością TUW w roku 2018 wyniosła 228, co daje 2,7% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat funkcjonowania i działania danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Poznając doświadczenia klientów TUW można dowiedzieć się, jak wygląda likwidacja szkód czy wsparcie posprzedażowe klientów.
 
Jeżeli jesteś lub byłeś klientem towarzystwa TUW to podziel się z nami swoją opinią. Być może Twoje doświadczenia pomogą w podjęciu właściwej decyzji innym ubezpieczonym lub przyszłym ubezpieczonym. 

TUW Najgorsze co może się trafić

2016-09-18 10:32 niedziela ~Sebastian
Opiszę krótko sytuację : w lipcu zaparkowałem samochód na parkingu po jakiejś godzinie słyszę uderzenie wyszedłem z domu a tu w bok mojego samochodu VW zaparkował Audi ,spisaliśmy oświadczenie , powiadomiliśmy na miejscu telefoniczne TUW sprawa bardzo klarowana . Problemy zaczęły się z chwila domagania się wypłaty odszkodowania mnóstwo papierów , ponowne wysyłanie oświadczeń do sprawcy bo coś tam brakowało itd. w końcu odmówili odszkodowania bo jakiegoś tam papierku brakowało . Sprawę złożyłem do sądu bo szkoda się z nimi użerać . Piszę tę post tylko dlatego aby przestrzec wszystkich kierowców gdy sprawca ma polisę w TUW proszę wzywać na miejsce Policję nawet do błahej stłuczki gdyż z odzyskaniem pieniędzy będziecie mieli Państwo problem .
  • 2018-10-04 23:57 czwartek ~Agnieszka | [+] odpowiedz
    Jak większość komentujących tutaj osób OSTRZEGAM przed tą pseudo ubezpieczalnią. Od ponad 3 miesięcy TUW przeciąga wypłatę odszkodowania. Sprawca jest ich klientem. Czytając powyższe komentarze pod wi... czytaj dalej »
  • 2018-10-04 23:53 czwartek ~Agnieszka | [+] odpowiedz
    Jak większość komentujących tutaj osób OSTRZEGAM przed tą pseudo ubezpieczalnią. Od ponad 3 miesięcy TUW przeciąga wypłatę odszkodowania. Sprawca jest ich klientem. Czytając powyższe komentarze pod wi... czytaj dalej »
  • 2016-09-26 20:12 poniedziałek ~qaz | [+] odpowiedz
    Może firma upada i aby zarobić na czasie wymyśla papierkowe braki aby zarobić na czasie.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.