X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Studencie! 26 lat i co dalej?
2007-03-07 13:16 środa

Po studiach, ubezpieczenie

2008-11-22 15:57 sobota ~Julka
Witam! Mam 23 lata, 31 września 2008r zostałam skreślona z listy studentów, obronę mam ustaloną na koniec stycznia 2009. W czerwcu 2008 podjęłam pracę na umowę zlecenie,zamierzam pracowac w tej pracy do konca roku 2008. Do tej pory (od czerwca do pazdziernika) mialam umowe zlecenie w ktorej pracodawca nie odprowadzal za mnie skladki zdrowotnej. Do 31 wrzesnia bylam studentka( mimo ze legitymacje wazna mialam do 31padziernika), ale juz w pazdzierniku nie. Czy w takiej sytuacji ( ze w pazdzierniku pracodawca nie odprowadzil za mnie skladki zdrowotnej)musze sobie odprowadzic ja sama? W umowie zlecenie za listopad, grudzien moj pracodawca jest zobowiazany mi juz odprowadzic ubezpieczenie zdrowotne. Przez 4miesiace od zakonczenia studiow czyli do 31stycznia 2009 mam prawo do ubezpieczenia w NFZ. Czy to oznacza ze przez 4miesiace mam ubezpieczenie zdrowotne i moge normalnie korzystac z opieki medycznej?
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.