X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Pozosta³e

Komentarze do w±tku:

Ubezpieczenie sprzêtu w mieszkaniu
2014-04-13 12:57 niedziela ~marlenka
czy kto¶ z Was korzysta z takiego ubezpieczenia? na co zwróciæ uwagê podczas wyboru? gdzie polecacie?

Polisy

2015-01-01 11:42 czwartek ~m.
Takie ubezpieczenia - mieszkanie, maj±tek itp. to chyba dobrze jest porównaæ sobie w jakiej¶ multiagencji np. cuk , zawsze co wiêcej ofert to szansa na lepsz± cenê.
  • 2016-05-16 13:01 poniedzia³ek ~Nikka | [+] odpowiedz
    multigwarancja to jedno z najbardziej przydaj±cych siê ubezpieczeñ, nigdy nie ¿a³owa³am, ze je mam, wrêcz odwrotnie parê razy ju¿ siê przyda³o bardzo, to naprawdê godne polecenia ubezpieczenie
  • 2016-05-23 12:19 poniedzia³ek ~irmi | [+] odpowiedz
    w sygmie mieszkanie mo¿esz ubezpieczyæ kompleksowo, bior±c kilka ubezpieczeñ w tym takie których nie ma konkurencja, mówiê o multigwarancji a do tego na przyk³ad jeszcze bezpieczne wnêtrze, spokojna g... czytaj dalej »
  • 2016-05-23 12:19 poniedzia³ek ~irmi | [+] odpowiedz
    w sygmie mieszkanie mo¿esz ubezpieczyæ kompleksowo, bior±c kilka ubezpieczeñ w tym takie których nie ma konkurencja, mówiê o multigwarancji a do tego na przyk³ad jeszcze bezpieczne wnêtrze, spokojna g... czytaj dalej »
  • 2015-09-23 15:46 ¶roda ~Bubu | [+] odpowiedz
    ubezpieczenie sprzêtów w mieszkaniu, to wed³ug mnie jedne z najbardziej praktycznych ubezpieczeñ jakie mo¿na sobie wymy¶liæ, mam, korzystam, polecam
  • 2016-04-11 11:38 poniedzia³ek ~Eryka | [+] odpowiedz
    sygma mam dodatkowo jeszcze do multigwarancji ubezpieczenie pt bezpieczne wnêtrze, dla mnie to dope³nienie ca³o¶ciowego ubezpieczenia wszystkiego w domu, mam i to i multigwarancjê
  • 2016-05-10 14:17 wtorek ~madzia | [+] odpowiedz
    racja, w sygmie swoje mieszkanie oraz jego wyposa¿enie mo¿esz ubezpieczyæ kompleksowo i do¶æ tanio, dodam tylko, ze multigwarancja zabezpiecza ciê na wypadek zepsucia siê sprzêtów rtv/agd, co¶ jest do... czytaj dalej »
  • 2015-12-07 17:13 poniedzia³ek ~jana | [+] odpowiedz
    ca³kowicie siê z tob± zgadzam, co do multigwarancji, poza tym koszt takiego ubezpieczenia w sygmie jest niepomiernie niski w stosunku do korzy¶ci
  • 2016-05-04 12:02 ¶roda ~Hela | [+] odpowiedz
    racja, koszt jest minimalny w porównaniu z zakresem, dla mnie multigwarancja sygma banku to najlepsze ubezpieczenie je¶li chodzi o ochronê wyposa¿enia domu
  • 2015-12-23 10:48 ¶roda ~Morka | [+] odpowiedz
    to racja, jak pomy¶leæ, ¿e za niewielk± kwotê mo¿na mieæ przed³u¿on± gwarancjê a¿ na 11 ró¿nych sprzêtów, i to a¿ na 7 lat, to czy to siê nie niesamowicie op³aca?
  • 2016-03-13 18:14 niedziela ~majka | [+] odpowiedz
    mam te ubezpieczenie sygmy multigwarancja, i ca³kowicie siê z tob± zgadzam, wed³ug mnie bardzo korzystnie wydane parê z³otych, jedno z lepszych ubezpieczeñ jakie mia³am
  • 2016-02-22 10:11 poniedzia³ek ~zytka | [+] odpowiedz
    nie wiem co bym zrobi³a bez tego ubezpieczenia sygmy, mi akurat niestety bardzo czêsto siê co¶ psuje, naprawdê dziwne, i tylko te ubezpieczenie multigwarancja nie ratuje
  • 2016-04-21 13:46 czwartek ~Lidka | [+] odpowiedz
    to w takiej sytuacji bardzo dobrze, ¿e masz multigwarancjê sygma banku, mi te¿ siê przydaje i niestety ;) musia³am ju¿ korzystaæ, ale dziêki niej mogê za³atwiæ to sprawnie i bardzo szybko
  • 2016-01-11 16:57 poniedzia³ek ~Tamara | [+] odpowiedz
    dla mnie zdecydowanie siê op³aca, mam co prawda multigwarancjê sygmy tê podstawow±, tzn. 4 rzeczy ale my¶lê o rozszerzeniu i chyba zdecyduje siê na maksymalne czyli 11, bo sporo kupi³am w zesz³ym roku... czytaj dalej »
  • 2016-01-24 14:55 niedziela ~Addalberta | [+] odpowiedz
    od dawna masz te ubezpieczenie multigwarancja sygmy? czy zdarzy³o siê ci ju¿ korzystaæ z niego?
  • 2016-02-10 20:24 ¶roda ~Tamara | [+] odpowiedz
    jeszcze nie mia³am na szczê¶cie okazji korzystaæ z multigwarancji sygmy, ale znaj±c ¿ycie wcze¶niej czy pó¼niej ka¿demu siê zdarzy, ¿e co¶ siê zepsuje w domu
  • 2016-03-23 15:24 ¶roda ~Addalberta | [+] odpowiedz
    no to racja, wszystko siê w koñcu psuje ;), niestety, te¿ siê zdecydowa³am na te ubezpieczenie, solidnie wygl±da, poza tym ludzie dobrze o tym bardzo pisz±
  • 2015-08-20 11:56 czwartek ~Ewa | [+] odpowiedz
    ja ze swej strony tez bym poleci³a ubezpieczenie w sygmie, mam dobre do¶wiadczenie z nimi i z ich ubezpieczaniami
  • 2015-09-04 16:40 pi±tek ~Pat | [+] odpowiedz
    dodam, ¿e naprawdê warto zadzwoniæ do sygmy na infoliniê, albo osobi¶cie udaæ siê do coraz liczniejszych palcówek, mi bardzo profesjonalnie dobrali ubezpieczenie
  • 2015-10-26 22:39 poniedzia³ek ~mima | [+] odpowiedz
    to akurat ¶wiêta prawda, w sygmie spotka³am siê z jedn± z najfajniejszych obs³ug klienta ewer, je¶li chodzi o banki
  • 2015-11-09 12:15 poniedzia³ek ~mimi | [+] odpowiedz
    pomijaj±c fakt jako¶ci obs³ugi klienta, je¶li oczywi¶cie da siê to pomin±æ - jak dla mnie to jedna z podstawowych rzeczy na podstawie której oceniam w ogóle firmy, nie tylko banki, to ze swej strony p... czytaj dalej »
  • 2015-04-29 12:59 ¶roda ~lelek | [+] odpowiedz
    s³uchajcie, to bardzo ciekawe, te ubezpieczenie sygmy, jak to dzia³a, napiszcie bardziej szczegó³owo cos
  • 2015-08-10 17:04 poniedzia³ek ~Kluchas | [+] odpowiedz
    dzia³anie ubezpieczenia jest stosunkowo proste: masz za niewielk± miesiêczna op³at± przed³u¿enie niejako gwarancji na a¿ 11 sprzêtów domowych, bardzo siê op³aca
  • 2015-06-11 14:07 czwartek ~Mamut | [+] odpowiedz
    bardzo siê przydaje, wiêkszo¶æ sprzêtu ma teraz roczne ubezpieczenie, w sygmie go przed³u¿ysz za rozs±dna kwotê miesiêczn±
  • 2015-11-27 16:24 pi±tek ~loki | [+] odpowiedz
    wa¿ne te¿ jest, ¿e mo¿na ubezpieczyæ a 11 rzeczy niejako zbiorcz± gwarancj±, kto¶ mia³ niez³y pomys³ w sygmie
  • 2015-06-29 11:18 poniedzia³ek ~felek | [+] odpowiedz
    te ubezpieczenie syfmy parê razy ju¿ mnie uratowa³o, bardzo sie cieszê, ¿e je wzi±³em
  • 2015-07-13 16:45 poniedzia³ek ~kilian | [+] odpowiedz
    muszê powiedzieæ, ze trafi³em na ten w±tek i zainteresowa³o mnie bardzo te ubezpieczenie, my¶lê, ¿e ka¿dy kto ma sprzêt agd/rtv d³u¿ej ni¿ rok powinien je mieæ
  • 2015-10-12 17:28 poniedzia³ek ~mimik | [+] odpowiedz
    ale to racja ¿e siê bardzo przydaje, prawda?
  • 2015-07-28 16:11 wtorek ~memo | [+] odpowiedz
    zw³aszcza niestety w obecnym czasie, gdzie z regu³y sprzêt siê psuje dzieñ po gwaraqncji
  • 2015-09-17 13:44 czwartek ~Jeremi | [+] odpowiedz
    no ja tak mia³em, ale teraz nauczony do¶wiadczeniem mam multigwarancjê z sygmy, niestety nie staæ mnie na coraz to nowy sprzêt
  • 2015-05-29 12:14 pi±tek ~Mikron | [+] odpowiedz
    przed³u¿aj± ci gwarancjê, po fabrycznej, mo¿na ubezpieczyæ w ten sposób do¶æ tanio a¿ do chyba 11 ró¿nych sprzêtów
  • 2015-05-14 17:22 czwartek ~kilian | [+] odpowiedz
    po prostu masz ubezpieczone a¿ do 11 sprzêtów w domy po okresie gwarancji jak siê zepsuj±, ¶wietna rzecz
  • 2016-04-20 15:22 ¶roda ~Mina | [+] odpowiedz
    ciekawe z tym ubezpieczeniem sygma banku, multigwarancja, ja siê nie zetknê³am podobnym u ¿adnego z ubezpieczycieli, a wy?
  • 2015-02-15 15:32 niedziela ~Hawaii | [+] odpowiedz
    zdecydowanie, je¶li chodzi o ubezpieczenie sprzêtów to to ubezpieczenie sygmy jest najlepsze, niez³e przed³u¿enie gwarancji na wiele lat, w dodatku dzia³a ¶wietnie, sprawdzone przeze mnie w praniu
  • Rem
    2015-03-25 11:25 ¶roda ~rem | [+] odpowiedz
    ja te¿ mogê to poleciæ, niestety mi siê bardzo czêsto co¶ psuje, sygma mi ratuje d ;)
  • 2015-02-23 11:43 poniedzia³ek ~Megann | [+] odpowiedz
    tak sygma z tym ubezpieczeniem nie¼le wyskoczy³a, nie widzia³em, ¿eby gdzie¶ kto¶ mai³ podobne, a taka gwarancja po roku siê naprawdê przydaje
  • 2015-03-07 12:29 sobota ~Kleosin | [+] odpowiedz
    ja te¿ mam te ubezpieczenie, i zawsze mnie dziwi³o, ¿e nigdzie indziej siê nie zetkn±³em z czym¶ podobnym, ale mo¿e to i dobrze dziêki temu trafi³em na inne fajne produkty sygmy
  • 2015-08-04 18:11 wtorek ~Kleosin | [+] odpowiedz
    mi oczywi¶cie chodzi³o o te ubezpieczenie przed³u¿aj±ce gwarancjê an ró¿ne sprzêty, bo oczywi¶cie ubezpieczenia od kradzie¿y czy jakich¶ wypadków to ka¿dy ma, to nic nowego
  • 2016-04-26 13:48 wtorek ~malvina | [+] odpowiedz
    masz racjê, ja osobi¶cie nie zetknê³am siê u nikogo z podobnym ubezpieczeniem do sygmowej multigwarancji
  • 2016-02-09 10:54 wtorek ~eryka | [+] odpowiedz
    jest to jedno z lepszych ubezpieczeñ na rynku je¶li chodzi o zabezpieczenie sprzêtu rtv/agd przed awari±, wydaje siê mi, ¿e tylko sygma takie ma
  • 2016-01-08 12:50 pi±tek ~hala | [+] odpowiedz
    to fakt, takie ubezpieczenie sygmy jak multigwarancja jest ewenementem, yo jedyne akie ubezpieczenie
  • 2016-03-24 17:00 czwartek ~Okra | [+] odpowiedz
    jestem klientka sygma banku od 5 lat i mam kartê kredytow± oraz multigwarancjê i z obu jestem bardzo zadowolona
  • 2016-03-01 17:17 wtorek ~marika | [+] odpowiedz
    w sumie ta sygma to ciekawa opcja, nie wiedzia³am ¿e co¶ takiego istnieje :) sporo sprzêtów mo¿na ubezpieczyæ, a ja zawsze mam takiego pecha ¿e ci±gle mi siê co¶ psuje, g³ównie pralka... my¶la³am ¿e d... czytaj dalej »
  • 2016-05-18 11:40 ¶roda ~Etna | [+] odpowiedz
    dok³adnie, multigwarancja sygmy to naprawdê bardzo atrakcyjne ubezpieczenie, bardzo korzystny stosunek op³aty do zakresu, nawet jak uwa¿asz ¿e co¶ siê nie zepsuje to i tak siê op³aci :)
  • 2015-12-04 16:59 pi±tek ~tola | [+] odpowiedz
    ubezpieczenie przed³u¿aj±ce gwarancjê to tylko sygma bank posiada, w dodatku mo¿na zbiorczo a¿ 11 ró¿nych ubezpieczyæ
  • 2015-12-23 11:53 ¶roda ~madzia | [+] odpowiedz
    nie mo¿na zapomnieæ, ze w przypadku przed³u¿enia gwarancji na 11 sprzêtów mo¿na to zrobiæ a¿ na 7 lat
  • 2016-01-26 18:24 wtorek ~Amorka | [+] odpowiedz
    jestem ciekawa od czego zale¿y okres ubezpieczenia w sygmie, bo np.: przy 4 rzeczach jest 10 lat, przy 6, 7, przy 9 znów 10, a przy 11 tak jak piszecie znów 7, kto¶ wie od czego to zale¿y?
  • 2016-03-07 11:00 poniedzia³ek ~oktawia | [+] odpowiedz
    i co kto¶ siê dowiedzia³, sk±d te ró¿nice przy tym ubezpieczeniu sygmy mutigwarancja? bo jestem zainteresowana, i oczywi¶cie bym wziê³a maksymaln± wersjê 11 rzeczy ale bym chcia³a na 10 lat ;), wiadom... czytaj dalej »
  • 2016-02-25 17:22 czwartek ~ferdka | [+] odpowiedz
    ciekawe, jak ciê to a¿ tak bardzo interesuje, to porostu zadzwoñ albo napisz do sygmy, na pewno ci odpowiedz±, akurat je¶li chodzi o informowanie klientów, nawet potencjalnych to sygma jest najwy¿szym... czytaj dalej »
  • 2015-09-08 17:08 wtorek ~joni | [+] odpowiedz
    szczyra prawda, to do¶æ nietypowe i rzadkie ubezpieczenie, tym bardziej warte uwagi
  • 2016-04-06 12:33 ¶roda ~olga | [+] odpowiedz
    tym bardziej to wyj±tkowe ubezpieczenie, ze sygma je oferuje na okres od 7 do 10 lat, do tej pory zetknê³am siê tylko z przed³u¿eniem o rok czy dwa
  • 2015-03-19 13:56 czwartek ~Polisy | [+] odpowiedz
    to akurat nie wa¿ne, ze nikt takiego czego¶ nie ma, dla mnie wa¿ne, ze multigwarancja siê sprawdza, bo u¿ywa³em ju¿
  • 2016-02-19 18:30 pi±tek ~eryka | [+] odpowiedz
    widzê, ze kilka osób posiada multigwarancjê sygmy, w³a¶nie zastanawia³em siê nad czym¶ takim, czy kto¶ z was ju¿ korzysta³ z tej gwarancji w sensie musia³ u¿yæ?
  • 2016-04-15 13:28 pi±tek ~dymna | [+] odpowiedz
    tak, i muszê powiedzieæ, ze wszystko jest bardzo sprawnie i szybko za³atwiane, sygma jest znana ze sprawno¶ci, zreszt± nie tylko przy multigwarancji ;)
  • 2016-01-19 10:33 wtorek ~Quin | [+] odpowiedz
    dla porz±dku trzeba dodaæ, ze multigwarancja w sygmie obejmuje okres od 7 do 10 lat, z mo¿liwo¶ci± objêcia ubezpieczeniem a¿ 11 ró¿nych rzeczy, op³ata miesiêczna zaczyna siê od 22 z³, wiec naprawdê ba... czytaj dalej »
  • 2015-12-22 11:42 wtorek ~Viera | [+] odpowiedz
    tak, multigwaranja, to chyba jedno z najpraktyczniejszych ubezpieczeñ na jakie siê natknê³am w ogóle, bo komu z nas siê nie psuje sprzêt?
  • 2016-03-18 17:22 pi±tek ~Seba | [+] odpowiedz
    witam, ja tak¿e posiadam ubezpieczenie sygma banku multigwarancja, i uwa¿am, ze by³ to najlepiej zainwestowane przeze mnie pieni±dze w jakiekolwiek ubezpieczanie
  • 2016-05-10 13:25 wtorek ~aria | [+] odpowiedz
    chyba przesadzaæ, pisz±c o inwestowaniu pieniêdzy przy okazji multigwarancji sygma banku, przecie¿ koszt tego ubezpieczenia jest naprawdê znikomy, ile 20 parê z³otych chyba miesiêcznie
  • 2015-11-19 16:47 czwartek ~tereska | [+] odpowiedz
    to zale¿y jakiego ubezpieczenia potrzebujesz do tych swoich sprzêtów, chcia³am napisaæ o multigwarancji sygmy, czyli przed³u¿eniu gwarancji na rtv/agd, ale widzê ¿e ju¿ kto¶ o tym napisa³, swoja drog±... czytaj dalej »
  • 2015-08-04 18:14 wtorek ~okrusz | [+] odpowiedz
    wed³ug mnie je¶li chodzi o ubezpieczenie sprzêty to multigwarancja jest jednym z lepszych bo wydaje siê mi, ze sprzêt jednak siê czê¶ciej psuje ni¿ jest nap. kradziony nie?
  • 2015-09-25 13:41 pi±tek ~Ajak | [+] odpowiedz
    w³a¶nie, trzeba podkre¶liæ, ze to ubezpieczanie nie jest ubezpieczaniem od kradzie¿y, tylko przed³u¿eniem gwarancji, z mo¿liwo¶ci± ubezpieczenia a¿ do 111 ro¿nych sprzêtów domowych
  • 2015-10-05 16:33 poniedzia³ek ~fin | [+] odpowiedz
    chyba 11 nie 111, tyle to nawet w sygmie nie ubezpieczysz, ale fakt jedno z najbardziej praktycznych ubezpieczeñ
  • 2015-10-22 04:04 czwartek ~papajka | [+] odpowiedz
    zetknê³am siê w³a¶nie z czym¶ takim, ¿e ludzie myl± i zaliczaj± te ubezpieczenie sprzêtów w mieszkaniu do standardowych ubezpieczeñ, w rodzaju od kradzie¿y zalania, i innych koñców ¶wiata, a to nie je... czytaj dalej »
  • 2015-11-04 14:33 ¶roda ~fran | [+] odpowiedz
    to racja, a ja bym jeszcze jedno doda³a do tego w±tku: doda³a bym, ze w sygmie w zasadzie ci ¶wietnie doradz± w kwestii tego czego potrzebujesz
  • 2015-08-28 14:17 pi±tek ~Helou | [+] odpowiedz
    ;) zgadzam siê, mi na przyk³ad ci±gle co¶ sie psuje i dok³adnie dzieñ, dwa po gwarancji, a w ¿yciu nic mi nie ukradli
  • 2015-02-07 12:02 sobota ~Derma | [+] odpowiedz
    polecam ten produkt sygmy, mam go i sprawdzi³ siê, wydaje siê mi te¿, ze nikt nie ma podobnego produktu na polskim rynku
  • 2015-04-17 15:34 pi±tek ~irma | [+] odpowiedz
    te¿ mam,¶wietne ubezpieczenie, nigdzie siê z takim nie spotka³am
  • 2015-04-13 18:40 poniedzia³ek ~papa | [+] odpowiedz
    ja nigdzie siê nie spotka³em z czy¶ podobnym, a to jest dziwne, bo co najczê¶ciej siê psuje? w³a¶nie agd/rtv,
« powrót do dzia³u: Pozosta³e
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.