X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Liberty Direct - nowy gracz na rynku ubezpieczeń direct
2007-10-16 12:55 wtorek

Pułapka na stronie internetowej

2008-11-21 04:44 piątek ~kryzys
A ja to nawet nie dzwoniłem, nie rozmawiałem z nikim, tylko zrobiłem kalkulację na ich stronie internetowej, cena była z ksieżyca, więc olałem, a tu nagle po trzech miesiącach dostałem żadanie zapłaty 1500 zl za polise, która jakoby u nich zakupiłem . Kompletna paranoja i oszukiwanie w żywe oczy. Napisałem do nich list i otrzymałem wyjasnienie, mniej więcej brzmiące tak, że samo podanie danych już oznacza zawarcie umowy, to w jaki sposób mam zrobić sobie tylko kalkulację? No nic, czekam na sąd, zobaczymy czy ten "gracz na rynku ubezpieczen" potrafi udowodnić zawarcie umowy, w każdym razie absolutnie nie polecam ubezpieczać sie w tej firmie.
  • 2008-12-04 21:19 czwartek ~TA | [+] odpowiedz
    hehehehehhe a adres też kazali podać do wyliczenia składki NR REJESRACYJNY I NADWOZIA i pesel? raczej nie a polisy bez tego nie da SIĘ ZAKUPIĆ WIĘC GRATULACJE Z MOJEJ STRONY , POZA TYM ŻEBY KUPIĆ MUSI... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.