X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia PZU Życie S.A.

Składka kwartalna

2020-04-14 08:53 wtorek ~saracen
Jest kwiecien 2020 składkę opłacałem w Oddziale Wołomin.Obecnie jest zakaz czy może zalecenie nie opuszczania mieszkan. Czy mogę opłacić składkę przelewem bankowym
  • 2021-04-06 16:51 wtorek ~Halina Kuta | [+] odpowiedz
    Czy jest możliwe sprawdzenie stanu osobistego konta. Jestem emerytem robię opłaty kwartalne z konto bankowego,nie mam możliwości sprawdzenia czy dobrze wykonałam przelew , czy pieniążki trafiają ... czytaj dalej »
  • 2021-04-06 16:50 wtorek ~Halina Kuta | [+] odpowiedz
    Czy jest możliwe sprawdzenie stanu osobistego konta. Jestem emerytem robię opłaty kwartalne z konto bankowego,nie mam możliwości sprawdzenia czy dobrze wykonałam przelew , czy pieniążki trafiają ... czytaj dalej »
  • 2020-04-15 09:51 środa ~Ekspert_PZU | [+] odpowiedz
    Oczywiście, że możez opłacić swoją składkę online, przelewem bankowym :) To bardzo odpowiedzialne z Twojej strony, że szukasz takich możliwości, aby chronić swoje zdrowie i innych :)
« powrót do działu: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.