X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Pozosta³e

Komentarze do w±tku:

Ubezpieczenie sprzêtu w mieszkaniu
2014-04-13 12:57 niedziela ~marlenka
czy kto¶ z Was korzysta z takiego ubezpieczenia? na co zwróciæ uwagê podczas wyboru? gdzie polecacie?

Ubezpieczeniagarwolin

2014-12-29 15:37 poniedzia³ek ~ada
ja swój sprzêt fotograficzny i inne cenne rzeczy ubezpieczy³am w firmie ubezpieczeniowej z Grwolina. Polecili mi j± moi znajomi i ja dalej j± polecam, bo jestem z niej bardzo zadowolona. zainteresowanym podajê stronê www.ubezpieczeniagarwolin.pl
  • 2016-01-11 16:49 poniedzia³ek ~Viola | [+] odpowiedz
    macie racjê, ¿e ro¿nych produktów sygmy nie ma co porównywaæ z ofert± nawet wiêkszych o wiele banków, taka na przyk³ad karta kredytowa sygmy? czy kto¶ zna inn± kartê która by mia³a a¿ dwa ró¿ne i w do... czytaj dalej »
  • 2016-04-11 11:32 poniedzia³ek ~Ree | [+] odpowiedz
    ja osobi¶cie zgadzam siê z tob± w 120%, te¿ mam kartê kredytow± sygmy i multigwarancjê, i bardzo jestem z nich zadowolona
  • 2016-04-20 15:15 ¶roda ~Kate | [+] odpowiedz
    Od dawna masz kartê sygmy i ubezpieczenie multigwarancja? ja siê zastanawia³am nad multigwarancja, chyba warto j± wzi±æ, prawda?
  • 2016-05-04 11:59 ¶roda ~Ree | [+] odpowiedz
    kartê sygmy mam od 4 lat, multigwarancjê od roku, fakt jest to jedno z najpraktyczniejszych ubezpieczeñ na rynku, wed³ug mnie
  • 2016-05-10 14:13 wtorek ~adela | [+] odpowiedz
    tak¿e jestem dok³adnie tego samego zdania odno¶nie multigwarancji sygma banku, wed³ug mnie spe³nia te¿ jedna z najbardziej podstawowych kwestii mianowicie poczucia bezpieczeñstwa
  • 2016-05-23 12:15 poniedzia³ek ~Aldi | [+] odpowiedz
    tego typu ubezpieczenie w³a¶nie po to jest, ¿eby dawaæ realne poczucie bezpieczeñstwa, a w przypadku multgwarancji sygma banku koszt tego poczucia jest na prawdê nie wielki
  • 2016-05-23 12:15 poniedzia³ek ~Aldi | [+] odpowiedz
    tego typu ubezpieczenie w³a¶nie po to jest, ¿eby dawaæ realne poczucie bezpieczeñstwa, a w przypadku multgwarancji sygma banku koszt tego poczucia jest na prawdê nie wielki
  • 2016-05-23 12:14 poniedzia³ek ~Aldi | [+] odpowiedz
    tego typu ubezpieczenie w³a¶nie po to jest, ¿eby dawaæ realne poczucie bezpieczeñstwa, a w przypadku multgwarancji sygma banku koszt tego poczucia jest na prawdê nie wielki
  • 2015-04-29 12:17 ¶roda ~maksior | [+] odpowiedz
    poza tym nie s±dzê, ¿eby jaki¶ garwolin mia³ chocia¿ porównywalne oferty z sygm±
  • 2015-11-09 12:06 poniedzia³ek ~bea | [+] odpowiedz
    lol, na pewno nie ma, z tego co siê orientujê, tego typu ubezpieczenie tzn. ubezpieczenie sprzêtów w mieszkaniu (multigwarancja) ma tylko sygma
  • 2015-10-26 22:44 poniedzia³ek ~viola | [+] odpowiedz
    ;)na pewno nie ma, niektórych produktów sygmy nie da siê porównaæ z innymi nawet du¿ymi bankami, mówiê tu m.in karcie kredytowej, i ubezpieczeniach takich jak multigwarancja i wygodniej w podró¿y, je¶... czytaj dalej »
  • 2015-06-03 18:00 ¶roda ~Gromko | [+] odpowiedz
    te¿ tak s±dzê, to pewnie jaka¶ ¶ciema, a co do sygmy to siê zgodzê, solidny bank
  • 2016-02-10 20:21 ¶roda ~anonimka | [+] odpowiedz
    je¶li chodzi o kilka produktów: kartê kredytow±, kredyt ratalny i gotówkowy, oraz o ubezpieczenia jak dla mnie najlepsze to multigwarancja, to sygma jest najlepszym bankiem ;)
  • 2016-03-10 17:01 czwartek ~kate | [+] odpowiedz
    nie tylko dla ciebie, je¶li chodzi o produkty sygmy, które wymieni³a¶, to uwa¿am, ze brak na rynku sensownej konkurencji, zw³aszcza je¶li chodzi o kartê kredytow± i multigwarancjê
  • 2015-05-06 11:34 ¶roda ~bysio | [+] odpowiedz
    o sygmie chyba ka¿dy s³ysza³, przynajmniej ja , a co to jest ten jaki¶ grwolin, pewnie mafia ;)
  • 2015-08-20 12:00 czwartek ~Minik | [+] odpowiedz
    wydaje siê mi te¿, ze ludzie pisz±c o ubezpieczeniu sprzêtu z regu³y maja na my¶li ubezpieczenie przed kradzie¿±, a te ubezpieczenie w sygmie to w³a¶nie nie takie, to przed³u¿enie gwarancji i to jest ... czytaj dalej »
  • 2015-12-07 17:10 poniedzia³ek ~koboldka | [+] odpowiedz
    to racja, przewa¿nie ubezpieczenia s± od rzeczy które siê bardzo rzadko zdarzaj±, ale w wypadku zepsucia siê po gwarancji? notorycznie to siê zdarza, zatem te ubezpieczenie sygmy multigwarancja ka¿dem... czytaj dalej »
  • 2015-05-25 12:32 poniedzia³ek ~pytia | [+] odpowiedz
    sygma jest czê¶ci± grupy paribas, wiec ju¿ to stanowi o ich solidno¶ci, bardzo dobry bank, je¶li chodzi o kredyty ratalne i karty kredytowe, a i ubezpieczenia podobno maja niez³e
  • 2015-06-23 13:52 wtorek ~Kapot | [+] odpowiedz
    to racja, opinie o sygmie mo¿na spotkaæ na wszystkich portalach i ¶miem twierdziæ, ze na wiêkszo¶ci s± same pozytywne opinie o sygmie
  • 2015-06-29 11:20 poniedzia³ek ~Arnika | [+] odpowiedz
    ale bo te¿ wszystko sprawnie za³atwiaj±, to trzeba im oddaæ, to jeden z bardziej profesjonalnych banków z jakimi mia³am do czynienia
  • 2015-07-06 12:25 poniedzia³ek ~maxior | [+] odpowiedz
    bo to naprawdê jest rewelacyjne ubezpieczenie, przed³u¿enie gwarancji ka¿demu siê przyda
  • 2015-07-17 11:10 pi±tek ~Fiona | [+] odpowiedz
    te ubezpieczenie sygmy to jest chyba przed zepsuciem, a nie tak jak inne przed kradzie¿±, prawda?
  • 2015-07-28 16:14 wtorek ~mimik | [+] odpowiedz
    tak, to ubezpieczenie przed³u¿aj±ce gwarancje, bardzo siê przydaje
  • 2015-08-20 10:37 czwartek ~ewelina | [+] odpowiedz
    dok³adnie, bardzo u¿yteczne ubezpieczenie, a co do zwracania uwagi na okre¶lone elementy w firmie z us³ugami finansowymi z której chcemy korzystaæ to ja jeszcze bym zwróci³ uwagê na jako¶æ obs³ugi, a ... czytaj dalej »
  • 2015-09-17 13:21 czwartek ~ryba | [+] odpowiedz
    potwierdzam, zdecydowanie jako¶æ obs³ugi klienta, jej profesjonalizm i proklienckosæ, wybjaj± siê ponad przeciêtn±
  • 2015-10-12 17:18 poniedzia³ek ~mira | [+] odpowiedz
    w koñcu to sygma, wydaje siê mi, ze to jeden z nielicznych banków, który ma tyle pozytywnych opinii w necie
  • 2015-02-07 12:04 sobota ~Eremita | [+] odpowiedz
    ja tam bym nie ufa³ jakiej¶ firemce malutkiej, natomiast polecam ubezpieczenie w sygmie, multigwarancja, sygma to solidny sprawdzony bank
  • 2015-04-02 21:45 czwartek ~makary | [+] odpowiedz
    to prawda, nie rozumiem jak ludzie mog± siê jeszcze nabieraæ na te szybkiegrosze i takie tam inne zamiast korzystaæ ze sprawdzonych firm
  • 2015-02-23 12:04 poniedzia³ek ~Maksikas | [+] odpowiedz
    ja bym zwróci³ uwagê na to czy firma jest solidna znana i czy s± jakie¶ problemy z ni±, co ludzie pisz±, zgadam siê z poprzednikiem, sygma to solidny bank i ubezpieczyciel, z dobrymi opiniami
  • 2015-05-29 12:17 pi±tek ~Felos³awski | [+] odpowiedz
    to prawda, na wszystkich forach ludzie tylko dobrze siê wypowiadaj± o sygmie, zreszt± mogê potwierdziæ, w 120% ;) siê z t± opini± zgadzam
  • 2015-03-07 12:37 sobota ~Leonika | [+] odpowiedz
    zastanawia³o mnie, ¿e ludzie zawsze daj± siê nabraæ na jakie¶ lewe po¿yczki zamiast, w³a¶nie jak piszecie skorzystaæ ze sprawdzonego banku, który ma dobre opinie w internecie, w³a¶nie przyk³adowo tak ... czytaj dalej »
  • 2015-03-29 15:06 niedziela ~lory | [+] odpowiedz
    a ja jetem klientem sygmy, i wcale siê nie dziwiê, ¿e maja dobr± opiniê w necie, bo to solidny bank
  • 2015-04-13 18:43 poniedzia³ek ~kama | [+] odpowiedz
    w necie mo¿na spotkaæ bardzo wiele pozytywnych opinia tak o produktach sygmy, jaki i o obs³udze, wszystko na tioptop
  • 2015-04-17 15:37 pi±tek ~mi³osz | [+] odpowiedz
    sygmê, to fakt, mo¿na ze spokojem poleciæ, to solidny sparwdzony profesjonalny bank
« powrót do dzia³u: Pozosta³e
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.