X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Liberty Direct - nowy gracz na rynku ubezpieczeń direct
2007-10-16 12:55 wtorek

UWAGA UWAGA LIBERTY TO ZŁODZIEJE

2009-07-13 14:39 poniedziałek ~WYGRANI111
UWAGA ,LUDZIE LIBERTY TO ZŁODZIEJE,ZŁODZIEJE I OSZUŚCIMój narzeczony sprzedał auto razem z ubezpieczeniem,telefonicznie powiadomił o tym Liberty.Kazali dosłać umowę kupna-sprzdaży.Zapomniał tego zrobić.Firma poinformowała po 3 mies(dopiero) że umowa jest przedłużona ,a dług wynosi ponad 300 zł.I wtedy się zaczęło.Telefony, rozmowy,kilkakrotne odwołania.Konsultanci informowali że niestety trzeba zapłacić.Mieliśmy już windykatora na karku, który naliczał już swoje odsetki.A po kolejnych 3 mies było do zapłaty już ok 1000zł !!!!!!!Nie daliśmy za wygraną.Sprawa została zgłoszona do Rzecznika Ubezpieczonych.Cała sprawa trwała ok 8 mies.Nawet tej instytucji nie chcieli się poddać.Lecz rzecznik miał silne argumenty.Uzyskał od liberty informacje o nowym właścicielu auta.I co się okazało?????Nowy właściciel zgodnie z ich zasadami rozwiązał z nimi umowę!!!Nie mieli podstaw żeby od tego człowieka wyciągnąć jakieś pieniądze, to zabrali się za tego właściciela , który tylko telefonicznie rozwiązał z nimi umowę.JAK TAK MOŻNA PRZECIEŻ TO JAWNE ZŁODZIEJSTWO!!! TO JEST WYKORZYSTYWANIE NIEWIEDZY INNYCH.UWAGA LIBERTY DZIAŁA WŁAŚNIE W TEN SPOSÓB.Mało tego Liberty przysłało umowę na następny rok!!!!Trzeba było pisać o nieprzedłużanie , bo naliczyliby dalsze składki!!!Swoja droga dobrze że jest jeszcze w tym kraju instytucja, która pomaga oszukanym i pokrzywdzonym obywatelom.Dzięki Rzecznikowi Ubezpieczonych, Liberty odstąpiła od spłaty tej wymyślonej kwoty w wymyślonej ,oszukańczej sprawie.Wielkie podziękowania dla Rzecznika Ubezpieczonych WYGRANI
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.