X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

W imieniu taty

2016-07-18 14:23 poniedziałek ~tina
aviva- najgorsze *#$%.... jakie może być. oszukują, zwlekaja człowieka, mataczą, i mają cie w %^#$#$ łącznie z paniami na infolini. tata zmarł 18 kwietnia do dnia dzisiejszego nie odzyskalam pieniedzy. zadnego telefonu zwrotnego z ich strony. za to ja dzwonie 3 razy w tygodiu od kwietnia i nic nie moge wywalczyc. poszlam do prawnika. nie polecam, nie polecam. n ie chcecie miec klopotow nie podpisujcie z nimi umowy. pozdrawiam
  • 2016-08-31 13:45 środa ~Ekspert Ubezpieczeniowy Mariola Klimaszewska | [+] odpowiedz
    Proszę odwołać się do Komisji Nadzoru Finansowego. Jeśli polisa była aktywna i Tata zmarł należy się Pani świadczenie. Pracuję od 17 lat w Towarzystwie Ubezpieczeń NATIONALE-NEDERLANDEN, wielu moic... czytaj dalej »
  • 2017-01-26 13:12 czwartek ~observator | [+] odpowiedz
    Być może pani wcale nie jest osoba uposażoną i pieniądze nie jej się należą ...
  • 2017-01-26 13:12 czwartek ~observator | [+] odpowiedz
    Być może pani wcale nie jest osoba uposażoną i pieniądze nie jej się należą ...
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.