X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Zdezydowanie nie polecam

2016-04-02 11:46 sobota ~Zed
Firma zdecydowanie nastawiona tylko na zysk i wykorzystująca każdą lukę oraz każdą niewiedzę klienta, żeby się dorobić. Kupiłem samochód razem z polisą tej firmy (nazwy nie napiszę, bo gdy to robię zbiera mi się na wymioty). Po przerejestrowaniu samochodu w wydziale komunikacji chciałem przepisać umowę na swoje nazwisko, wtedy też dowiedziałem się, że firma korzysta z tzw ,,rekalkulacji wartości ubezpieczenia'' i musiałbym sporo dopłacić. Oczywiście dowiedziałem się tego przez telefon, bo owa firma swojego przedstawicielstwa w moim mieście nie ma (ponad 200 tys. mieszkańców). Nie wiedziałem o tym, że firmy ubezpieczeniowe mają prawo do czegoś takiego jak rekalkulacja, bo jeszcze żadna wobec mnie czegos takiego nie zastosowała. Wobec takiej sytuacji podpisałem umowę z inną firmą i zrezygnowałem z umowy z ... I okazało się wtedy, że muszę dopłacić za korzystanie z tego ich wspaniałego ubezpieczenia ok 40 zł (za 26 dni - przypominam, że to dopłata a nie zapłata). Oczywiście jest to zgodne z przepisami. Jakie wnioski? Na pewno omijać szerokim łukiem firmę Proama (paw) oraz inne które nie mają siedziby w każdym większym mieście, zasięganie informacji zaraz po zakupie samochodu i ewentualna natychmiastowa rezygnacja z jej usług.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.