X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

db Gwarancja – Petro Bonus – inwestycja w ropę naftową ze 100-procentową ochroną kapitału w Deutsche Bank PBC

2011-01-10 08:27 poniedziałek
Deutsche Bank PBC rozpoczął zapisy w ramach trzeciej subskrypcji ubezpieczeniowo-inwestycyjnego produktu strukturyzowanego db Gwarancja – Petro Bonus, oferowanego we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na życie EUROPA SA. Produkt umożliwia inwestowanie w kontrakty terminowe na ropę naftową i zapewnia 100-procentową ochronę zainwestowanego kapitału. Db Gwarancja – Petro Bonus w trakcie trzeciej subskrypcji dostępna jest w oddziałach Deutsche Bank PBC do 21 stycznia 2011 r.

Produkt db Gwarancja – Petro Bonus oferowany jest we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na życie EUROPA SA. Rozwiązanie w postaci grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie zapewnia 100-procentową ochronę zainwestowanej składki (czyli składki pomniejszonej o opłatę wstępną) na koniec okresu odpowiedzialności.

Zysk z inwestycji uzależniony jest od notowań kontraktów terminowych na ropę naftową WTI Crude Oil na giełdzie NYMEX. Jeśli w trakcie trwania inwestycji, w poszczególnych dniach obserwacji, cena kontraktu WTI Crude Oil nie spadnie lub nie wzrośnie poniżej lub powyżej określonych barier ustalonych dla wartości początkowej, na koniec okresu odpowiedzialności Inwestor otrzyma kapitał powiększony o trzy premie w wysokości od 4 do 6% zainwestowanej składki (ich wartość zostanie ustalona 28 stycznia 2011 r.). W przypadku przekroczenia skrajnych barier Klient otrzyma zainwestowany kapitał.

Opłata subskrypcyjna wynosi 1% od wpłacanej składki. Minimalna składka to 2 000 zł. W przypadku wcześniejszej rezygnacji wypłacana jest wartość wykupu, której wysokość uzależniona jest od liczby miesięcy pozostałych do końca okresu odpowiedzialności. Dzięki temu, że produkt ma formę grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie, w losowych sytuacjach zgromadzone przez Klienta pieniądze zostaną przekazane jego uposażonym bez podatku spadkowego.

Informacja prasowa Deutsche Bank PBC z dnia 05.01.2011 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ogólne warunki ubezpieczeń - w skrócie OWU; element umowy ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.