X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Gwarancja Zysku już po raz trzeci w ING

2011-04-06 08:10 środa
ING Bank Śląski we współpracy z ING Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie zaoferował klientom trzecią odsłonę produktu strukturyzowanego - Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Gwarancja Zysku 3”. Zagwarantowany dochód wynosi 12% netto (bez podatku) w okresie inwestycji wynoszącym 36 miesięcy. Subskrypcja trwa od 30 marca do 13 kwietnia br.

Znaczne zainteresowanie, jakim cieszyły się dwie pierwsze edycje produktu „Gwarancja Zysku” utwierdziły nas w przekonaniu, że doskonale zidentyfikowaliśmy potrzeby naszych klientów, oferując strukturę gwarantującą uzyskanie dochodów na określonym z góry poziomie, uzupełnioną o element inwestycyjny. Dlatego zgodnie z oczekiwaniami klientów, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kolejnej odsłony  „Gwarancji Zysku” - powiedział Dariusz Maliszewski, Manager Wydziału Produktów w ING Banku Śląskim.

Podobnie jak w przypadku poprzednich produktów, gwarantujemy naszym klientom dochód w wysokości 12% w skali 36 miesięcy, który odpowiada oprocentowaniu 4,94% rocznie na tradycyjnej lokacie. Przy uwzględnieniu elementu inwestycyjnego, który może przynieść klientom dodatkowy zysk, maksymalny całkowity dochód z „Gwarancji Zysku” może być porównywalny do tradycyjnej lokaty oprocentowanej w wysokości wysokości 7,41 % w stosunku rocznym – dodaje Maliszewski.

Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Gwarancja Zysku” jest 36-miesięcznym ubezpieczeniem na życie i dożycie, w którym ochronę ubezpieczeniową zapewnia ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Najważniejsze parametry produktu to:
  • gwarantowany zysk na koniec okresu ubezpieczenia w wysokości 12% za cały okres 36 miesięcy, co w stosunku rocznym daje 4% (co odpowiada oprocentowaniu lokaty bankowej w wysokości 4,94% w stosunku rocznym,  w okresie trzech lat 14,82%).
  • możliwość osiągnięcia dodatkowego zysku w wysokości 3% lub 6% za okres inwestycji, uzależnionego od cen surowców wchodzących w skład koszyka surowców, tj  bawełny, pszenicy, soi i kukurydzy,
  • zysk w wysokości 15% za cały 3 letni okres (co odpowiada oprocentowaniu lokaty bankowej w wysokości 6,17% w stosunku rocznym, w okresie trzech lat 18,52% ) możliwy do osiągnięcia w sytuacji, gdy cena choć jednego z 4 surowców na koniec planu będzie niższa, lecz nie więcej niż o 10% względem ich cen z początku inwestycji.
  • maksymalny zysk 18% (co odpowiada oprocentowaniu lokaty bankowej w wysokości 7,41 % w stosunku rocznym, w okresie trzech lat 22,22 %) możliwy do osiągnięcia w sytuacji, gdy ceny wszystkich 4 surowców na koniec planu będą równe bądź wyższe względem ich cen z początku inwestycji.

Przypominamy, że:
  • przystąpienie do ubezpieczenia nie wiąże się z dodatkowymi opłatami,
  • brak podatku od dochodów kapitałowych (podatku Belki) uzyskanych w okresie inwestycji,
  • wpłaty dokonane na poczet składki w okresie subskrypcji będą oprocentowane 3% w skali roku,
  • odsetki naliczone za okres subskrypcji powiększają wpłatę na poczet składki.

Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Gwarancja Zysku 3” dostępny jest we wszystkich oddziałach ING Banku Śląskiego, jak również za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej INGBankOnLine.

Informacja prasowa ING Bank Śląski z dnia 1.04.2011 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Szpital - działający zgodnie z przepisami prawa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.