X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

ING Życie: Gwarancja Zysku po raz czwarty

2011-04-19 08:47 wtorek
Od 15 kwietnia do 6 maja 2011 roku w oddziałach ING Banku Śląskiego można nabyć „Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy Gwarancja Zysku 4”. Produkt, dzięki któremu można inwestować i chronić życie powstał we współpracy ING Banku Śląskiego i ING Życie.

Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy to produkt strukturyzowany w formie ubezpieczenia. Jest to propozycja dla osób, które chcą zdywersyfikować swój portfel i inwestować w różne instrumenty finansowe bez ryzyka utraty kapitału, np.: zarabiać na zmianach kursu walutowego, indeksu giełdowego, czy cen surowców.

„Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy Gwarancja Zysku 4” jest 36-miesięcznym ubezpieczeniem na życie oraz dożycie. Inwestując w produkt można otrzymać gwarantowany minimum 12% zysk. Ponieważ nie jest on pomniejszony o tzw. podatek Belki, 12% oznacza, że zysk osiągnięty na zakończenie planu jest porównywalny z zyskiem, jaki można osiągnąć na zakończenie 3-letniej lokaty o oprocentowaniu 4,94% w salki roku. Jeśli IPU wypracuje zysk w wysokości 15%, analogicznie będzie on porównywalny z 3-letnią lokatą o oprocentowaniu rocznym 6,17%. Jeżeli natomiast wypracuje zysk w wysokości 18% będzie on porównywalny z lokatą o oprocentowaniu rocznym 7,41%” – tłumaczy Danuta Żukowska, dyrektor Departamentu Bancassurance w ING Życie.

Inwestycja w surowce

W ramach planu przygotowanego przez ING Życie oraz ING Bank Śląski, kapitał będzie zainwestowany w surowce, takie jak: bawełna, cukier, kawa oraz kakao. Wysokość dodatkowego zysku jaki zostanie wypracowany jest jednak uzależniona od tego, jak zmienią się ceny indeksów poszczególnych surowców.

„Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy Gwarancja Zysku 4” rusza 10 maja 2011 roku. Natomiast jego zakończenie nastąpi 15 maja 2014 roku.

Informacja prasowa ING Życie z dnia 18.04.2011 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Choroba psychiczna - choroba zakwalifikowana w Międzynarodowej Statystycznej ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.