X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Kolejne struktury ubezpieczeniowe w ING BSK

2009-06-03 10:42 środa
Z początkiem czerwca ING Bank Śląski rozpoczął kolejną subskrypcję produktu strukturyzowanego - Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Agro-Zysk”. Ponadto, klientom z segmentu Private Banking zostaną zaoferowane dwa nowe produkty - Inwestycyjne Lokaty Terminowe „Zyskowne Perspektywy” oraz „Stawiamy na Złotego”.

- Dzisiaj rozpoczęliśmy oferowanie drugiej tury Inwestycyjnego Planu Ubezpieczeniowego „Agro-Zysk” - produktu strukturyzowanego w konwencji grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie. Analogicznie jak w przypadku wcześniejszej oferty, dochodowość IPU „Agro-Zysk 2” jest uzależniona od zmiany cen produktów rolnych, takich jak m.in. pszenica, kukurydza czy soja. Produkt jest skierowany do klientów detalicznych, w tym również z segmentu Personal Banking. Natomiast już od 3 czerwca b.r. klienci z segmentu Private Banking będą mogli skorzystać z dedykowanych tej grupie klientów produktów strukturyzowanych oferowanych w formule Inwestycyjnej Lokaty Terminowej – będzie to ILT „Zyskowne Perspektywy” i ILT „Stawiamy na Złotego”. Produkty są zróżnicowane zarówno pod względem wykorzystanych w nich aktywów bazowych, jak i horyzontu inwestycyjnego – powiedział Dariusz Maliszewski, zarządzający Wydziałem Produktów Strukturyzowanych w ING Banku.

Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Agro-Zysk 2” to program inwestycyjno-ubezpieczeniowy z jednorazową wpłatą skierowany do klientów indywidualnych. Jego dochodowość zależy od zachowania Indeksu Indeks S&P GCAGP, w skład którego wchodzi 8 klas towarów rolnych, tj. pszenica, kukurydza, soja, bawełna, cukier, kawa i kakao.

Kwoty wypłacone na koniec inwestycji po zakończeniu ubezpieczenia nie podlegają 19 proc. podatkowi od dochodów kapitałowych, tzw. „podatkowi Belki”. Minimalna kwota lokaty to 10 tys. zł na okres 24 miesięcy. Subskrypcja potrwa do 12 czerwca b.r.

Inwestycyjne Lokaty Terminowe „Zyskowne Perspektywy” i „Stawiamy na Złotego” to produkty dedykowane wyłącznie klientom z segmentu Private Banking. Minimalna kwota dla każdej z lokat to 25 tys. zł. Subskrypcje obu produktów potrwają do 19 czerwca b.r.

„Zyskowne Perspektywy” to 24-miesięczna inwestycja, której dochodowość będzie wynikała ze zmian wartości Indeksu S&P BRIC 40 obliczanego na podstawie notowań akcji 40 spółek z krajów „BRIC” - Brazylii, Rosji, Indii i Chin.

„Stawiamy na złotego” to inwestycja 12-miesięczna, której zysk będzie wynikał z umocnienia się złotego w stosunku do dolara amerykańskiego. Subskrypcja obu produktów potrwa do 19 czerwca b.r. Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjne Lokaty Terminowe dają 100 proc. gwarancji zainwestowanego kapitału w dacie ich zakończenia.
 
Źródło: ING

JT

« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Częściowe trwałe inwalidztwo - utrata na skutek nieszczęśliwego wypadku ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.