X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Michał Janik nowym doradcą inwestycyjnym w Skandia Życie TU

2009-01-07 10:13 środa
Od stycznia do zespołu Skandia Życie TU S.A. dołączył Michał Janik, który objął stanowisko doradcy inwestycyjnego, odpowiedzialnego za strategię inwestycyjną spółki. Michał Janik będzie również odpowiadał za współpracę z towarzystwami funduszy inwestycyjnych i kształtowanie oferty inwestycyjnej Skandii.

Michał Janik jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie z ukończył dwa kierunki studiów: Finanse i Bankowość oraz Zarządzanie i Marketing. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego (nr 216).Z rynkiem kapitałowym związany od 2002 roku. Karierę zawodową rozpoczął w roku latach 2002 w Invest Banku S.A. jako specjalista w Biurze Inwestycji Kapitałowych. W okresie 2003 – 2006 zajmował stanowisko analityka akcji w Zespole Analiz i Doradztwa Kapitałowego w Bankowym Domu Maklerskim PKO BP S.A. W latach 2006 – 2007 był zatrudniony na stanowisku doradcy inwestycyjnego w Departamencie Zarządzania Funduszami OPERA TFI S.A, a w ostatnim czasie - rok 2008 - ponownie w Domu Maklerskim PKO BP S.A. w Wydziale Badań Inwestycyjnych, gdzie był odpowiedzialny za kompleksowe doradztwo inwestycyjne dla klientów instytucjonalnych domu maklerskiego oraz merytoryczny nadzór nad procesami wyceny.

Michał Janik wolny czas poświęca swoim pasjom: sportom wodnym i narciarstwu.  Jest też członkiem stowarzyszenia MENSA.

Źródło: Gazeta Ubezpieczeniowa

JT
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Aktywa netto na jednostkę uczestnictwa - wartość aktywów netto funduszu w ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.