X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Mistrzowski Duet w PZU

2010-07-19 08:27 poniedziałek
PZU rozpoczęło kolejną subskrypcję ubezpieczenia Mistrzowski Duet. Jest to atrakcyjny produkt, który polega na inwestycji w surowce.

Bezpieczeństwo i efektywność inwestycji gwarantuje indeks DBLCI Allocator Index, który składa się z dwóch części:
  • Index DB Commodity Harvest,
  • Index DBLCI-Mean Reversion Enhanced,
Każdy z indeksów składowych reprezentuje inną sprawdzoną i efektywną strategię inwestycyjną. Mechanizm ten zapewnia przede wszystkim tak pożądaną na niepewnym rynku dywersyfikację (choć obie strategie oparte są o rynek surowców, reprezentują różne mechanizmy generowania zysku). W zależności od sytuacji na rynku ciężar generowania zysków spoczywa na jednej lub drugiej strategii. Dodatkowo poszczególne strategie dostosowywane są na bieżąco do zmieniających się trendów rynkowych, a wbudowany mechanizm kontroli ryzyka pozwala oczekiwać stabilnych zysków.

Najważniejsze cechy ubezpieczenia:
  • czas trwania umowy: 3 lata,
  • wiek wstępu: 13-80,
  • wpłata jednorazowa: min. 5 000 zł (dla osób powyżej 70. roku życia 20 tys. zł),
  • brak opłat wstępnych oraz w trakcie trwania umowy,
  • okres odpowiedzialności: od 3. dnia roboczego po zakończeniu okresu subskrypcji,
  • odstąpienie od umowy: przysługuje przez 30 dni (od rozpoczęcia okresu odpowiedzialności).

Źródło: PZU

OZ
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ankieta zdrowotna (wniosek medyczny) - kwestionariusz dotyczący aktualnego stanu zdrowia ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.