X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nordea Gwarant – WIG20 Dynamika

2009-07-21 10:15 wtorek
Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A wprowadza do swojej oferty nowy produkt strukturyzowany z gwarancją kapitału. Nordea Gwarant – WIG 20 Dynamika dostępny jest od dzisiaj we wszystkich placówkach Banku Nordea oraz w sieci sprzedaży Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Nordea Gwarant - WIG 20 Dynamika oparty jest na indeksie największych spółek z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółki z tej grupy cieszyły się dobrymi wynikami za pierwszy kwartał 2009 i prawdopodobnie jako pierwsze skorzystają na ewentualnym ożywieniu gospodarczym. Zysk klienta będzie tym większy, im bardziej wzrośnie wartość spółek z tego indeksu.

Przy dwuletnim okresie inwestycji Nordea Gwarant – WIG 20 Dynamika daje inwestorom 95% gwarancję zainwestowanego kapitału. Produkt nie pociąga za sobą żadnych opłat wstępnych, a świadczenie z Nordea Gwarant jest wolne od podatku od zysków kapitałowych oraz podatku od spadków i darowizn. 

Korzyści
 • Ponadprzeciętne zyski
  Nordea Gwarant - WIG 20 Dynamika jest oparty o indeks WIG 20. Konstrukcja produktu jest prosta – Klient zarobi tym więcej, im bardziej wzrośnie wartość spółek z tego indeksu.
  WIG 20 to indeks dwudziestu największych spółek z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pomimo wzrostów z ostatnich miesięcy, akcje spółek z WIG 20 cały czas są bardzo niedowartościowane. Jednocześnie silne fundamenty tych spółek zostały potwierdzone przez ich dobre wyniki za pierwszy kwartał 2009 roku. Najpewniej te właśnie duże spółki będą pierwszymi, które skorzystają na ożywieniu gospodarczym. Przy dość silnej polskiej gospodarce sytuacja ta daje możliwości osiągnięcia znaczących zysków dzięki inwestycji w Nordea Gwarant - WIG 20 Dynamika. 

 • Atrakcyjne warunki inwestycji
  Nordea Gwarant – WIG 20 Dynamika to produkt dwuletni (okres trwania umowy ubezpieczenia od 20 lipca 2009 roku do 25 września 2011 roku), dający inwestorom 95% gwarancję zainwestowanego kapitału (pod warunkiem dotrzymania terminu inwestycji, a więc jeśli nie wycofają środków do ostatniego dnia obowiązywania umowy ubezpieczenia grupowego zawartej na czas określony zgodnie z OWU). Konstrukcja produktu jest bardzo prosta – Klient zarobi tym więcej, im bardziej wzrośnie wartość spółek z indeksu WIG 20.
 • Optymalne rozwiązanie podatkowe
  Z Nordea Gwarant – WIG 20 Dynamika nie ponosisz żadnych opłat wstępnych. Nie ma podatku od zysków kapitałowych ani od spadków czy darowizn. Nordea Gwarant– WIG 20 Dynamika to idealna inwestycja na niepewne czasy.

Cechy ubezpieczenia
 • okres trwania umowy ubezpieczenia : od 20 lipca 2009 roku do 25 września 2011 roku,
 • świadczenie z tytułu dożycia: 95% Składki Ubezpieczeniowej oraz Premia w wysokości obliczonej zgodnie ze wzorem podanym w OWU,
 • minimalna Składka Ubezpieczeniowa: 5.000 PLN,
 • waluta: PLN,
 • świadczenie z tytułu zgonu: 101% Składki Ubezpieczeniowej,
 • okres subskrypcji: 20.07.2009 - 21.08.2009

Więcej informacji udziela
Joanna Krawczyk-Golba

Główny Specjalista
ds. Komunikacji
+48 58 669 12 36

Źródło: Nordea

Grupa Nordea, 20/07/2009
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Multiagent - agent, który wykonuje czynności agencyjne ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.