X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nowa funkcjonalność na portalu Generali

2009-10-23 11:35 piątek
W październiku br. pod adresem www.generali.pl udostępniony został nowy symulator oszczędnościowy, przydatny klientom zainteresowanym rozpoczęciem długoterminowego oszczędzania i inwestycji we współpracy z ekspertami Generali.

Funkcjonalność symulatora

Symulator oszczędnościowy ułatwia podejmowanie decyzji w ramach  programów inwestycyjnych i ochronno-inwestycyjnych Generali i wylicza m.in. takie parametry jak wielkość zgromadzonego kapitału, ilość lat niezbędnych do zgromadzenia oczekiwanej kwoty, czy wysokość rat miesięcznych, niezbędnych do osiągnięcia zaplanowanych parametrów finansowych inwestycji.

Symulator oszczędnościowy to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu Klient może uświadomić sobie korzyści płynące z długoterminowego oszczędzania. Kalkulator widoczny jest po wejściu w zakładkę Inwestycje i Ochrona na stronie głównej ubezpieczyciela http://www.generali.pl/klienci-indywidualni/inw-i-ochrona

Symulator umożliwia wyliczenie przez Klienta kapitału, który może uzyskać biorąc pod uwagę cztery następujące parametry: częstotliwość wpłaty, wysokość wpłaty, ilość lat inwestowania oraz zakładaną stopę zwrotu. Klient może również założyć kwotę, którą chciałby zgromadzić i sprawdzić w oparciu o poszczególne parametry jak długi okres inwestycji jest niezbędny do realizacji oczekiwanych celów finansowych. Dodatkowo istnieje możliwość wyliczenia na jak długo starczą Klientowi zgromadzone środki po zakończeniu inwestycji, przy określonej miesięcznej wypłacie.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Dodatkowe opcje ubezpieczenia - do podstawowego zakresu ubezpieczenia np. ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.