X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nowa kampania reklamowa AEGON

2009-12-08 11:54 wtorek
7 grudnia ruszyła kolejna odsłona kampanii AEGON pod hasłem „Przejrzyste zasady”. Tym razem jej celem jest przypomnienie osobom, które zaczynają pierwszą pracę, o konieczności wybrania OFE oraz przedstawienie AEGON OFE.

Przejrzystość, zarówno oferty, jak i zasad współpracy, są centralnymi wartościami AEGON, dlatego postanowiliśmy oprzeć na nich myśl przewodnią naszych kampanii  -powiedział Michał Biedzki, Szef Grupy AEGON w Polsce.

Obecna kampania jest skierowana głównie do młodych ludzi, którym chcemy wskazać, że wybór funduszu emerytalnego jest ważną decyzją, którą podejmuje się raz na całe życie – a przynajmniej na kilka lat - dodał Hubert Kostrzyński – szef działu marketingu AEGON. – W naszych reklamach tradycyjnie postawiliśmy  na poczucie humoru odbiorców, gdyż uważamy, że reklama musi nie tylko mówić o nas, ale też sprawiać radość odbiorcom.

Obecny spot TV jest kontynuacją linii zapoczątkowanej w lutym 2009 r. Kampania telewizyjna będzie prowadzona w ogólnopolskich (TVP 1,TVP 2, TVN, Polsat) i tematycznych stacjach telewizyjnych (m.in. TVP Info, Polsat, Discovery, Animal Planet). Kreację przygotowała Agencja Drimtimtim, film wyprodukowało studio M5. Za zakup mediów odpowiada Mediaedge: cia.

źródło: Aegon
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Filar I - to emerytura ze zreformowanego ZUS. ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.