X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nowa polisa inwestycyjna w BZWBK

2009-01-13 10:40 wtorek
12 stycznia 2009 roku rozpocznie się subskrypcja kolejnej polisy inwestycyjnej opracowanej przez Bank Zachodni WBK oraz BZWBK-CU Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie.

Bank Zachodni WBK we współpracy z BZWBK-CU Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie przygotował polisę inwestycyjną. Klienci, którzy wybiorą ten produkt będą mogli osiągnąć 120% udziału w zysku wypracowanym z inwestycji.
Proponowana strategia inwestycyjna oparta jest o indeks BNP Paribas Platinum PLN ER, który umożliwia osiąganie zysków zarówno w okresach wzrostów, jak i spadków na rynkach finansowych. Dzieje się tak dzięki strategiom inwestycyjnym opartym na  akcjach, towarach, walutach oraz zmienności indeksów giełdowych.

Udział poszczególnych aktywów w portfelu oparty jest o zaawansowany mechanizm kontroli ryzyka, który  pozwala na szybką reakcję nawet w dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych. Skład portfela podlega bowiem cotygodniowej alokacji, co pozwala na dostosowanie się do aktualnej sytuacji na rynku i umożliwia korzystanie z okazji do pomnażania zgromadzonych środków, a jednocześnie ogranicza prawdopodobieństwo straty.

Subskrypcja  Polisy Inwestycyjnej  będzie trwała od 12 stycznia do 6 lutego. Okres inwestycji   to 2 lata, a minimalna kwota  wpłaty wynosi 3 tysiące złotych. W związku z subskrypcją Polisy BZWBK przygotował specjalną ofertę dla osób zakładających lokaty. Klienci, którzy założą depozyt w Banku Zachodnim WBK będą mogli uzyskać wyższe niż standardowo oprocentowanie, jeżeli część środków wpłacą na polisę.

Źródło: BZWBK

JT
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Przejęcie długu - jest operacją w wyniku, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.