X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nowe fundusze inwestycyjne w BOŚ Banku

2010-12-17 08:05 piątek
Program Inwestycyjny Banku Ochrony Środowiska to nowy produkt ubezpieczeniowo-inwestycyjny oferowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie (we współpracy z Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie). Klienci, którzy przystąpią do programu, mogą w BOŚ założyć także lokatę terminową na 8 proc.

Program pozwala na połączenie inwestowania za pośrednictwem ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych (UFK) w fundusze inwestycyjne zarządzane przez renomowane TFI z ubezpieczeniem na życie. Został on stworzony z myślą o osobach, które chcą inwestować systematycznie, w trybie miesięcznym lub rocznym, dopasowując wysokość składek i ich alokację do planowego czasu inwestycji i akceptowanego poziomu ryzyka. Program umożliwia nie tylko otrzymanie zysków znacznie przewyższających zwrot z depozytów, ale umożliwia gromadzenie środków na realizację długoterminowych celów i zamierzeń, w tym do wykorzystania w okresie emerytalnym.

Środki pochodzące ze składek mogą być dowolnie inwestowane w 20 ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych, które lokują 100 proc. pozyskanych aktywów do odpowiednich funduszy inwestycyjnych z oferty: OPERA TFI, IDEA TFI, DWS Polska TFI, PKO TFI, TFI PZU, AEGON Global Asset Management. Do tej pory w ofercie BOŚ Banku znajdowały się fundusze inwestycyjne DWS TFI, OPERA TFI, IDEA TFI i TFI PZU.

Program Inwestycyjny Banku Ochrony Środowiska dostępny jest w dwóch wariantach do wyboru – 5 i 7-letnim z możliwością wpłat regularnych w dłuższym terminie.

Specjalną premią oferowaną uczestnikom Programu jest dodatkowa lokata. Produkt ten łączy oszczędzanie na wysokooprocentowanej lokacie terminowej z Programem Inwestycyjnym Banku Ochrony Środowiska. Lokata składa się z dwóch części – depozytowej i ubezpieczeniowoinwestycyjnej. Część depozytowa to 1 lub 3-miesięczna lokata nieodnawialna z oprocentowaniem stałym wynoszącym 8 proc.

Lokata 1-miesięczna dostępna jest dla klientów opłacających składki do Programu Inwestycyjnego Banku Ochrony Środowiska z częstotliwością miesięczną. Depozyt 3-miesięczny oferowany jest klientom opłacającym składki w trybie rocznym.

Minimalna wpłata na część depozytową wynosi 2 000 zł, a maksymalna zależna jest od wielokrotności składek opłacanych w ramach Programu Inwestycyjnego.

Informacja prasowa Banku Ochrony Środowiska z dnia 09.12.2010 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.